Wtorek, 22 maja 2018r.

Imieniny: Heleny, Wiesławy, Ryty

Strona główna / Kultura / Znamy gwiazdy LLA

Znamy gwiazdy LLA

Znamy gwiazdy LLA

Foto: eLuban.pl

Niedawno dowiedzieliśmy się, że gwiazdą Lawy 2018 będzie Patrycja Markowska, dziś poznaliśmy gwiazdy Lwóweckiego Lata Agatowego. W tym roku lubańska Lawa i LLA odbędą się w tym samym terminie, dlatego mieszkańcy regionu staną przed trudnym wyborem.

Znamy już gwiazdy muzycznej sceny tegorocznego Lwóweckiego Lata Agatowego. Jak poinformował Tadeusz Dzieżyc, dyrektor Lwóweckiego Ośrodka Kultury:

W piątek 13 lipca 2018 roku tuż po Paradzie zagra Kamil Bednarek, w sobotę 14 lipca 2018 r. na muzycznej scenie wystąpią zespoły: Czadoman i CamaSutra,  natomiast w niedzielę 15 lipca 2018 zaśpiewa Maciek Maleńczuk

Jak informuje organizator prowadzone są rozmowy z jeszcze jednym zespołem muzycznym, który mógłby wystąpić w niedzielę, przed koncertem Maleńczuka, jednak na chwilę obecną nie zdradza o kogo chodzi.

W tym samym czasie w Lubaniu trwał będzie Sudecki Festiwal Minerałów i Lawa. Jak na razie lubański organizator pochwalił się jednym wykonawcą. W tej chwili pojawia się pytanie czy oferta Lubania będzie konkurencyjna dla LLA?

Autor: red.
comments powered by Disqus