Sobota, 18 sierpnia 2018r.

Imieniny: Ilony, Bronisława, Heleny

Strona główna / Leśna / Magda Gessler w Kościelniku

Kuchenne rewolucje

Magda Gessler w Kościelniku

Magda Gessler w Kościelniku

Kolejna restauracja przechodzi kuchenne rewolucje, tym razem Magda Gessler wraz z ekipą odmienia restaurację noszącą dotychczas nazwę Stacja Kościelnik.

Restauracja istnieje już kilka lat i jak dotąd nie zagrzał tam miejsca żaden z właścicieli. Przez najbliższe trzy dni w byłym budynku stacji kolejowej w Kościelniku Górnym będą miały miejsce „Kuchenne rewolucje”. Jak na razie w tajemnicy trzymana jest informacja jakie dania będą serwowane w restauracji. Pewne natomiast jest to, że kuchni trudno sprostać oczekiwaniom słynnej restauratorki. Według członków ekipy kręcącej materiał prawdopodobne otwarcie będzie miało miejsce w najbliższy czwartek, jednak uzależnione jest to od decyzji właścicieli.

Kuchenne rewolucje to polski program rozrywkowy prowadzony przez Magdę Gessler i emitowany w TVN od 2010 roku. Do programu zgłaszają się restauratorzy mający problemy z utrzymaniem lokalu. W każdym odcinku Gessler odwiedza jedną restaurację. W ciągu czterech dni uczy właścicieli i personel podstaw pracy. Obserwuje i analizuje sytuację, później komentuje ją i proponuje rozwiązania problemów, np. wprowadza nowe potrawy do menu, sugeruje zatrudnienie nowych osób, zmienia wystrój wnętrza, prowadzi kampanię reklamową odmienionej jadłodajni. 

Kuchenne rewolucje Magdy Gessler są adaptacją brytyjskiego programu Kitchen Nightmares, którego gospodarzem jest Gordon Ramsay.

Jak poradzi sobie z kuchennymi wyzwaniami Stacja Kościelnik zobaczymy zapewne w przyszłym roku.

Autor: red.
comments powered by Disqus