Poniedziałek, 19 marca 2018r.

Imieniny: Józefa, Bogdana

Strona główna / Leśna / Zmiana organizacji ruchu

Leśna

Zmiana organizacji ruchu

Zmiana organizacji ruchu

Przed nami Dzień Wszystkich Świętych i Zaduszki, dni w trakcie których masowo odwiedzamy groby bliskich. Jak co roku wiąże się to ze zmianami w organizacji ruchu na drogach dojazdowych do Cmentarza Miejskiego w Leśnej.

W dniach 28 października - 1 listopada 2016 r. w rejonie cmentarza miejskiego w Leśnej zmieniona zostanie, obowiązująca na co dzień, organizacja ruchu drogowego. Będzie ona wyglądała podobnie jak w trakcie ubiegłorocznego Dnia Wszystkich Świętych. Zmiany obowiązywać będą od wczesnych godzin porannych.

Wprowadzony zostanie ruch jednokierunkowy oraz zakaz zatrzymywania się na odcinku ul. Sienkiewicza od wjazdu do kościoła (kierunek ruchu w stronę cmentarza) do parkingu przy cmentarzu i dalej na ul. Świerczewskiego do stolarni na wysokości byłego „Dolwisu”. Na ul. Stromej od skrzyżowania z łącznikiem ul. Polnej do mostku na Bruśniku obowiązywać będzie ruch jednokierunkowy z kierunkiem jazdy w stronę basenu oraz zakaz zatrzymywania się. Wyłączona z ruchu zostanie droga pomiędzy cmentarzami parafialnym i komunalnym.

Podczas obowiązującej zmiany, ruchem kierować będą policjanci. Kierowcy powinni pamiętać, że zgodnie z Art. 5 ust. 1 Prawo o ruchu drogowym w pierwszej kolejności mają obowiązek stosowania się do poleceń wydawanych właśnie przez mundurowych. W rejonie cmentarza zachowujmy szczególną ostrożność. Zwracajmy uwagę na prawidłowe parkowanie pojazdów na nowym parkingu.

Autor: lesna.pl
comments powered by Disqus