Poniedziałek, 19 marca 2018r.

Imieniny: Józefa, Bogdana

Strona główna / Leśna / WOŚP 2017 w Leśnej

Leśna

WOŚP 2017 w Leśnej

WOŚP 2017 w Leśnej

Foto: WOŚP

W związku z organizacją już po raz 6 w Leśnej przez Ośrodek Kultury i Sportu w Leśnej sztabu XXV Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w dniu 15.01.2017 roku pod ogólnopolskim hasłem „Dla ratowania życia i zdrowia dzieci i seniorów”, zwracamy się do Mieszkańców Leśnej o pomoc przy organizacji sztabu. Zachęcamy wszystkich do przekazania unikatowych przedmiotów, które będziemy mogli zlicytować w dniu Wielkiego Finału. Zbiórka przedmiotów na licytację potrwa do 30 grudnia 2016 roku.

Przedmioty można przynosić do Ośrodka Kultury i Sportu od poniedziałku do piątku w godz. 800-16.00 (sekretariat pok. 9 I piętro). Zapraszamy również uczniów szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Smolniku oraz uczniów Gimnazjum w Leśnej do przyłączenia się w szczytną akcję poprzez zostanie wolontariuszem (więcej szczegółów u wychowawców). Jak co roku planujemy szereg atrakcji na dzień Finału.

Szczegółowe informacje dotyczące programu będzie można znaleźć na plakatach promujących imprezę oraz na stronie www.okislesna.pl. Zachęcamy Państwa do udziału w tym dniu w Wielkim Finale WOŚP. Całkowity uzyskany dochód dzięki Państwa hojności zostanie w całości przekazany na konto Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Autor: Anna Zawisza-Paliwoda
comments powered by Disqus