Poniedziałek, 19 marca 2018r.

Imieniny: Józefa, Bogdana

Strona główna / Leśna / Dzień Seniora

Leśna

Dzień Seniora

Dzień Seniora

Foto: lesna.pl

W dniu 16 listopada 2016 r. w Ośrodku Kultury i Sportu w Leśnej odbyła się uroczystość X-lecia istnienie Klubu Seniora w Leśnej połączona z obchodami Dnia Seniora.

Uroczystość rozpoczęła się przywitaniem wszystkich seniorów i gości zaproszonych. Prowadząca Ula Tylka – przedstawiła zarys działalności oraz zrealizowanych z sukcesem przedsięwzięć. Tłem „Czaru wspomnień” była prezentacja zdjęć z ważnych wydarzeń Klubu Seniorów oraz oprawa muzyczna. Miłym upominkiem dla seniorów był tort przekazany przez Burmistrza Leśnej wraz z kwiatkami dla każdego seniora oraz tort ufundowany przez Przewodniczącego Rady Miejskiej. Na pamiątkę wydarzenia każdy senior otrzymał indywidualne życzenia w formie dyplomu. Przemiły wieczór wywołał u nie jednego seniora łezkę w oku.

Podczas uroczystości obecni byli Burmistrz Leśnej, Mirosław Markiewicz, Przewodniczący Rady Miejskiej w Leśnej, Stanisław Marczyński, Anna Stelzer - Sekretarz Urzędu Miejskiego w Leśnej oraz Agnieszka Smolińska Dyrektor Ośrodka Kultury i Sportu w Leśnej.

Autor: A.Z-P
comments powered by Disqus