Piątek, 23 marca 2018r.

Imieniny: Pelagii, Oktawiana, Feliksa

Strona główna / Leśna / Koncert Ani Karwan

Leśna

Koncert Ani Karwan

Koncert Ani Karwan

Foto: Organizator

18 stycznia zapraszamy na koncert Ani Karwan, który odbędzie się o godzinie 18:00 w Ośrodku Kultury i Sportu w Leśnej. Koncert Ani Karwan jest inauguracją akcji "Bajkowa Klasa" realizowanej przez klasę 4C Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Smolniku. Nie zwlekajmy do ostatniej chwili - liczba miejsc ograniczona.

Cały dochód z koncertu przeznaczony zostanie na modernizację i zaopatrzenie sal w szkole w Smolniku. Karty wstępu można kupić w sekretariacie szkoły. Cena udziału w koncercie to 35 zł. Więcej informacji na ten temat można uzyskać pod numerem telefonu - 757211312.

Anna Karwan, na co dzień wokalistka, matka i wielbicielka zdrowej kuchni, własnoręcznie zrobionych słodyczy i szpilek. W swojej karierze współpracowała już m.in. z Moniką Brodką i Sidneyem Polakiem. Jej talent został doceniony przez Edytę Górniak i Anię Dąbrowską. Wspólnie z nimi wielokrotnie brała udział w sesjach nagraniowych. Ania wydała dwa single oraz wystąpiła na wielu festiwalach.

Ania Karwan od jakiegoś czasu pracuje już nad własnym materiałem. Może to właśnie w Leśnej usłyszymy utwór przygotowany na finał programu emitowanego przez Telewizję Polską, który skomponowała specjalnie dla niej Natalia Kukulska.

Autor: red.
comments powered by Disqus