Piątek, 20 kwietnia 2018r.

Imieniny: Czesława, Agnieszki, Mariana

Strona główna / Leśna / Policja czyta dzieciom

Leśna

Policja czyta dzieciom

Policja czyta dzieciom

Foto: KP Leśna

Miła niespodzianka czekała na uczniów Szkoły Podstawowej w Smolniku w ramach ogólnopolskiej kampanii „Cała Polska czyta dzieciom”. Celem kampanii jest zachęcenie rodziców, wychowawców i innych dorosłych do codziennego, co najmniej 20- minutowego czytania dzieciom. Tego zadania podjęła się nadkom. Agata Sekuła- Zastępca Komendanta Komisariatu Policji w Leśnej.

Do spotkania w Szkole Podstawowej w Smolniku w ramach kampanii „Cała Polska czyta dzieciom” doszło 13 stycznia br. Zaproszonym gościem z ramienia Policji była nadkom. Agata Sekuła Zastępca Komendanta Komisariatu Policji w Leśnej. Policjantka przeczytała uczniom klasy II fragment książki „Mikołajek i inne chłopaki”, opowiadający o szkolnych przygodach głównego bohatera.

Spotkanie było też doskonałą okazją do przypomnienia podstawowych zasad bezpieczeństwa w drodze do szkoły, w domu oraz podczas zbliżających się ferii. Nie obyło się bez pytań dotyczących pracy w Policji. Niektórzy z uczniów marzą o tym, aby w przyszłości zostać policjantem.

Autor: st.asp. Justyna Bujakiewicz-Rodzeń
comments powered by Disqus