Wtorek, 20 marca 2018r.

Imieniny: Klaudii, Eufemii, Maurycego

Strona główna / Leśna / Wygrajmy siłownię pod chmurką

Siłownie w Leśnej i Pobiednej

Wygrajmy siłownię pod chmurką

Wygrajmy siłownię pod chmurką

Foto: Nestle

Wyłącznie od nas zależy czy w gminie Leśna powstaną „siłownie pod chmurką”, które ufunduje firma Nestle. Głosować można do 30 czerwca, konkurencja jest duża więc głosowanie czas zacząć!

W całej Polsce powstanie 16 plenerowych siłowni w ramach II edycji programu „Nestle porusza Polskę”. W każdym województwie będzie to jeden obiekt. Na Dolnym Śląsku zgłoszono 57 lokalizacji i tylko od naszej aktywności w głosowaniu zależy, czy powstanie siłownia w gminie Leśna. Gmina zgłosiła bowiem dwie lokalizacje: w  Baworowie (działka nr 316) i w Pobiednej (ul.Nowomiejska dz.220/15).

Siłownia na świeżym powietrzu to miejsce, gdzie można aktywnie spędzić czas po lekcjach lub podczas spaceru. Ćwiczyć można bezpłatnie o dowolnej porze dnia. W siłowniach od Nestlé znajdzie się 9 urządzeń : surfer i twister, orbitrek i biegacz, wioślarz, drabinka i podciąg nóg,rower i jeździec.

Głosowanie jest bardzo proste. Należy zarejestrować się na stronie www.NestlePorusza.pl, można także zalogować się za pomocą swojego konta na Facebooku. Aby oddać głos na konkretną miejscowość, wystarczy skorzystać z wyszukiwarki lokalizacji, wpisując województwo, miejscowość lub kod pocztowy. Dziennie można oddać 1 głos. Głosowanie trwa do 30 czerwca 2017 roku.

Autor: red
comments powered by Disqus