Poniedziałek, 19 marca 2018r.

Imieniny: Józefa, Bogdana

Strona główna / Leśna / Rodzina Roku 2017

Leśna

Rodzina Roku 2017

Rodzina Roku 2017

Rodzina Sikorskich - Zwycięscy V Pieszych Wędrówek Rodzinnych 2017

Ostatni weekend obfitował w wydarzenia, od piątku w całym regionie się działo. Leśna zaprosiła rodziny z całej gminy do rywalizacji o tytuł Rodziny Roku i na całodniowy festyn. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tych zmagań.

Dzisiaj mamy integracyjną imprezę, sporo edukacji, sporo zabawy i zapewne sporo emocji nas czeka. Rodziny wyszły na trasy, ich wędrówki zakończą się około 18. A przez cały dzień w Rynku trwa festyn dla mieszkańców. Pogoda dopisuje więc myślę, że wszystko się uda. - tak w sobotnie popołudnie mówił burmistrz Leśnej, Mirosław Markiewicz.

Rzeczywiście na Rynku czekało wiele atrakcji, zarówno dla tych dużych i małych. Całość dopełniały występy zespołów działających przy Ośrodku Kultury i Sportu oraz dzieci i młodzieży ze szkół i przedszkoli z Gminy Leśna. Jednocześnie sześć rodzin rywalizowało o tytuł Rodziny Roku na Perłowym Szlaku, wzdłuż rzeki Kwisy. Po kilkugodzinnych zmaganiach zwycięzcami okazała się rodzina Sikorskich, drugie miejsce zajęła rodzina Ziemowiczów, a na trzecim stopniu podium stanęła rodzina Sztubów. Festyn zakończył występ zespołu JACARO.

Autor: red
comments powered by Disqus