Poniedziałek, 19 marca 2018r.

Imieniny: Józefa, Bogdana

Strona główna / Leśna / Granda w gronie laureatów

SP im.Jana Pawła II w Smolniku

Granda w gronie laureatów

Granda w gronie laureatów

VII Dolnośląską Galę Talentów w roku szkolnym 2016/17 organizował Dolnośląski Kurator Oświaty- Pan Roman Kowalczyk. Wydarzenie o charakterze konkursowym rozpoczęło się już w marcu od eliminacji rejonowych we Wrocławiu, Świdnicy, Bierutowie, Bolesławcu, Legnicy i Ziębicach. W sumie, spośród ok. 200 prezentacji wyłonionych zostało 27 laureatów, których zdolności artystyczne, licznie zgromadzona publiczność mogła podziwiać 30 maja od godz. 11. w sali teatralnej Świdnickiego Ośrodka Kultury. W tym roku przeważały występy taneczne i wokalne, ale nie zabrakło też prezentacji makiet, grafiki, akrobatyki, umiejętności  gry na bębnach oraz talentów aktorskich.

Wśród zaszczytnego grona utalentowanych 27 Laureatów tegorocznej Gali znalazła sie grupa teatralna GRANDA ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Smolniku, która zauroczyła widownię oraz zaproszonych Gości ogromną pasją , zaangażowaniem i radością jaką wniosła na scenę wraz z pierwszym słowem prezentowanej etiudy teatralnej " KIM JESTEŚ DLA SIEBIE".

Warto dodać, że zespól Granda istnieje w szkole od ok. 5 lat i chociaż jego skład zmienia się każdego roku szkolnego, to oprócz wielu nagród na szczeblu powiatowym i wojewódzkim, zgromadzonych na swoim koncie, Laureatem Dolnośląskiej Gali Talentów jest już drugi raz.

Opiekunki grupy - p. D. Kusibab i M. Michalik serdecznie dziękują Dyrekcji Szkoły oraz Rodzicom za niezwykłą życzliwość i przychylność dla wszelkich przedsięwzięć zespołu oraz za zaangażowanie i pomoc w organizację wyjazdu i przygotowanie zarówno strojów, jak również rekwizytów scenicznych.

Autor: DK,MM
comments powered by Disqus