Poniedziałek, 21 maja 2018r.

Imieniny: Wiktora, Kryspina, Tymoteusza

Strona główna / Leśna / W sobotę Półmaraton "Z Biegiem Kwisy"

Uwaga! Utrudnienia w ruchu

W sobotę Półmaraton "Z Biegiem Kwisy"

W sobotę Półmaraton

Foto: Organizator

W najbliższą sobotę na drogach Gminy Leśna odbędzie się IV Półmaraton „Z Biegiem Kwisy”. W związku z tym kierowcy muszą zachować ostrożność i liczyć się z utrudnieniami w ruchu.

Start i meta maratonu zaplanowana została w miejscowości Leśna na ul. Rynek. Tegoroczna 21km trasa będzie przebiegała przez ul. Rynak w Leśnej, ul. Baworowo, Kościelniki do drogi wojewódzkiej 393. Następnie uczestnicy maratonu wbiegają na drogę powiatową nr 2465D na tasie Kościelnik-Szyszkowa-Smolnik do drogi wojewódzkiej 358. Kolejnym odcinkiem maratonu będzie obwodnica w miejscowości Leśna - ul. Morcinka-Świerczewskiego-Stroma-Polna basen do drogi wojewódzkiej 358. Końcowy odcinek wyznaczony został ul. Sienkiewicza do Rynku, gdzie zaplanowana jest meta półmaratonu. 

Policjanci informują, iż, początkowy odcinek maratonu od ul. Rynek -ul. Baworowo -Kościelniki do DW 393 będzie wyłączony z ruchu od godziny 10:00 do 11:30, pozostała część trasy maratonu będzie całkowicie wyłączona z ruchu w godzinach 10:00 -13:00. 

Ponadto ul. Rynek, ul. E. Orzeszkowej i ul. Sienkiewicza w Leśnej zostaną wyłączone z ruchu już od godziny 8:00 do czasu zakończenia imprezy sportowej.

Kierowcy utrudnienia zastaną nas również na ul. Kościuszki w Leśnej, gdzie ruch będzie odbywał się dwukierunkowo.

Szczegółowe informacje dotyczące imprezy sportowej można uzyskać na Facebookowym profilu organizatora.

IV Półmaraton „Z Biegiem Kwisy” odbędzie się 30 września 2017 roku w godzinach 10:00-13:00 w miejscowości Leśna.

Organizator półmaratonu - Stowarzyszenie "Zabiegani w Leśnej". Celem biegu jest propagowanie zdrowego i aktywnego stylu życia.

Autor: asp. Magdalena Juźwicka/red.
comments powered by Disqus