Poniedziałek, 21 maja 2018r.

Imieniny: Wiktora, Kryspina, Tymoteusza

Strona główna / Leśna / Jacek Sztuba wśród nagrodzonych przez ministra sportu

Leśna

Jacek Sztuba wśród nagrodzonych przez ministra sportu

Jacek Sztuba wśród nagrodzonych przez ministra sportu

W siedzibie Ministerstwa Sportu i Turystyki odbyła się uroczystość wręczenia orderów i odznaczeń państwowych, nadanych przez Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej oraz odznak ,,Za Zasługi dla Sportu” osobom zasłużonym za działalność na rzecz sportu.

Wyróżnieni otrzymali 6 października 2017 roku odznaczenia z rąk Ministra Sportu i Turystyki Witolda Bańki za wybitne osiągnięcia w kształtowaniu postaw dzieci i młodzieży, krzewieniu ducha sportu wśród następnych pokoleń oraz działalność na rzecz promocji Polski na arenie międzynarodowej. Dla wyróżnionych to nie tylko praca, ale przede wszystkim pasja i cel życia.

Odznaczenia, ordery i odznaki to wyraz uznania za trud i osiągnięte sukcesy oraz symbol wdzięczności za zaangażowanie i wspaniałą postawę.

Wśród odznaczonych „Za Zasługi dla Sportu” byli również przedstawiciele środowiska kajakowego, w tym Jacek Sztuba z Ludowo-Uczniowskiego Klubu Sportowego „Kwisa” Leśna. Otrzymał brązową odznakę ,,Za Zasługi dla Sportu”.

W uzasadnieniu podano: Ponad 10 lat działalności w sporcie. Trener kadry U-18 i sędzia klasy międzynarodowej w kajak polo. Animator sportu dzieci i młodzieży, współorganizator imprez krajowych i zagranicznych.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w działalności sportowej.

Autor: Mirosław Słodziński
comments powered by Disqus