Czwartek, 26 kwietnia 2018r.

Imieniny: Marzeny, Klaudiusza, Marii

Strona główna / Miasto / Kolejna dostawa jabłek

Lubań najlepszy w Polsce

Kolejna dostawa jabłek

Kolejna dostawa jabłek

Foto: SKOB

Z inicjatywy lubańskiego stowarzyszenia Społeczny Komitet Ochrony Biednych SKOB w dniu 16.01.2017r. spod Grójca do Lubania przyjadą dwa pierwsze w 2017r. tiry jabłek. Jabłka jak zwykle, SKOB będzie rozdawać na terenie lubańskiego Kompleksu Edukacyjnego ul. Łokietka 2 około godz 11.00.

Jest to możliwe dzięki uprzejmości Pań dyrektor Marty Czarnieckiej i Małgorzaty Grzesiak oraz Henryka Rogackiego, którego pomoc jest "na wagę złota" (widlak do rozładunku palet z jabłkami). Jabłka będą rozdane w dniu dostawy, ponieważ SKOB już nie posiada pomieszczenia na składowanie pozyskanej żywności. Będzie to już 20 i 21 tir jabłek, rozdany mieszkańcom Lubania. W sumie SKOB rozdał społecznie bez pomocy lokalnych władz w 2016 i 17r. 490 ton jabłek. Jest to największa ilość jabłek rozdana przez stowarzyszenie w miastach do 25 tysięcy mieszkańców w Polsce. Nigdzie poza Polską nie rozdaje się tyle jabłek. Mały Lubań dzięki SKOB-owi jest w końcu w czymś najlepszy na świecie. Zapraszamy do pomocy przy rozdawaniu jabłek.

Zapraszamy odbiorców indywidualnych oraz instytucje np. szkoły i przedszkola itd. tel 788282855 [email protected] . Pozdrawiam Lesław Hardziej SKOB Lubań.

Autor: Lesław Hardziej
comments powered by Disqus