Poniedziałek, 19 marca 2018r.

Imieniny: Józefa, Bogdana

Strona główna / Miasto / Burmistrz podsumował rok 2016

Spotkanie noworoczne-video

Burmistrz podsumował rok 2016

Foto: eLuban.pl

Pierwsze tygodnie każdego rozpoczętego roku są dobrym okresem na podsumowania minionych dwunastu miesięcy. To również świetna okazja na poinformowanie o zamierzeniach na rok bieżący. W Lubaniu długoletnią tradycją stało się organizowanie tzw. spotkań noworocznych, które takim podsumowaniom służą.

Dziś w kawiarence Miejskiego Domu Kultury w Lubaniu burmistrz Arkadiusz Słowiński dokonał podsumowania najważniejszych działań i przedsięwzięć, które dzięki wspólnemu wysiłkowi samorządu, biznesu i organizacji pozarządowych udało się w ubiegłym roku na terenie miasta zrealizować. W murach miejskiego Domu Kultury spotkali się dziś przedstawiciele samorządu, lokalnego biznesu, oraz przedstawiciele lubańskich instytucji.

Spotkanie podzielono na trzy części: Pierwsza to wystąpienie burmistrza Arkadiusza Słowińskiego. W części drugiej zebranych gości zabawiał jeleniogórski kabaret Paka. Część trzecia to poczęstunek oraz okazja do wspólnych spotkań i rozmów.

Zapraszamy do zapoznania się z częścią, w której burmistrz opowiada o dokonaniach w roku 2016 oraz planach na przyszłość.

Autor: red.
comments powered by Disqus