Poniedziałek, 19 marca 2018r.

Imieniny: Józefa, Bogdana

Strona główna / Miasto / W blokach startowych

W blokach startowych

W blokach startowych

Dom Solny

Foto: ŁCR

Już za chwilę budowa boiska trawiastego przy SP1 oraz rewitalizacja Domu Solnego. Pierwsze kroki zostały wykonane, sprawy są już w toku.

Budowa boiska ze sztuczną trawą na terenie Szkoły Podstawowej nr 1 im. T. Kościuszki w Lubaniu dopełniłaby radości uczniów. Obecny rok szkolny wychowankowie „Jedynki” powitali z nowym wielofunkcyjnym obiektem sportowym. We wrześniu, w dniu rozpoczęcia roku szkolnego 2017/2018 zobaczą nowe boisko trawiaste.

Podobnie jak w roku ubiegłym prace z uwagi na bezpieczeństwo uczniów będą wykonywane w okresie wakacyjnym. W chwili obecnej do urzędu wpłynęły dwie oferty na wykonanie boiska. Najwyżej ocenioną ofertą była ta złożona przez firmę ALE Spółka z o. o. z Pisarzowic. Teraz czekamy na dołączenie kompletu dokumentów, które potwierdzą spełnianie warunków określonych w specyfikacji zamówienia. Po wyborze wykonawcy zostanie podpisana umowa.

Podobnie wygląda sytuacja w kwestii rewitalizacji i prac zabezpieczających Dom Solny. Dwóch wykonawców złożyło ofertę, z czego najlepiej oceniono firmę GREGOR-BUD z Radostowa. Przy wyborze wykonawcy pod uwagę brane były trzy kryteria: cena, gwarancja i doświadczenie. W chwili obecnej urząd czeka na dostarczenie dokumentów przez Zakład Budowlany GREGOR-BUD, które następnie zostaną zweryfikowane i umożliwią kontynuowanie podjętych działań.

Autor: ŁCR
comments powered by Disqus