Wtorek, 20 marca 2018r.

Imieniny: Klaudii, Eufemii, Maurycego

Strona główna / Miasto / Budynek z Lubania startuje w konkursie

Głosujemy!

Budynek z Lubania startuje w konkursie

Budynek z Lubania startuje w konkursie

Foto: ZGiUK Lubań

Odwiedzając Lubań trudno nie zwrócić uwagi na budynek w jego centrum, który ostatnimi czasy odzyskał blask. Można pokusić się o stwierdzenie, że nigdy lepiej nie wyglądał. Mowa tu o niedawno zmodernizowanej siedzibie ZGiUK w Lubaniu. Dzięki efektownej aranżacji budynek znalazł się w pierwszej trójce Plebiscytu „Modernizacja Roku 2016”. Mimo, że jest najładniejszy, konkurencja głosami bije nas na głowę, aby zwyciężyć potrzebne jest Wasze zaangażowanie.

Modernizacja Roku to plebiscyt z tradycjami, w którym promowane są najciekawsze dokonania polskich budowlańców w zakresie modernizacji, remontu, renowacji czy adaptacji. W konkursie co roku udział bierze około 1000 obiektów, które swoim wyglądem potwierdzają, że rodzimi budowlańcy i inwestorzy są w stanie sprostać najtrudniejszym wyzwaniom.

Siedziba Zakładu Gospodarki i Usług Komunalnych w Lubaniu przy ul. Bankowej 8 w ostatnim czasie zmieniła się diametralnie i zamiast szpecić dziś cieszy oko przechodniów. - Tym co pierwsze przyciąga wzrok jest perfekcyjnie wykonana renowacja elewacji budynku – wyjaśnia doradca techniczny Dariusz Herman - Efekt ten osiągnięto dzięki makijażowi elewacji czyli zastosowaniu tynków cienkowarstwowych i farb Optolith.

Oko cieszą odrestaurowane drewniane elementy budynku i stylowo zagospodarowane otoczenie, nowe ogrodzenia, zieleń, parkingi. Jednym słowem jest się czym pochwalić.

Budynek w Lubaniu startuje w plebiscycie „Modernizacja Roku 2016”w kategorii : budynki użyteczności publicznej i zajmuje dopiero trzecie miejsce. By to zmienić potrzebne są Wasze głosy, bo konkurencja bije Lubań na głowę, a czasu na głosowanie pozostało niewiele.

Aby oddać głos, należy wejść na jego podstronę, a następnie kliknąć przycisk "Zagłosuj". Ilość głosów w rankingach aktualizuje się natychmiast.

<<GŁOSUJĘ>>

Ranking tworzony jest według sumy ilości oddanych głosów na podstronie obiektu (1 adres IP może oddać maksymalnie 1 głos na 1 obiekt w danej kategorii, raz na 24 godziny). Glosowanie trwa do 9 sierpnia.

Autor: red.