Piątek, 23 marca 2018r.

Imieniny: Pelagii, Oktawiana, Feliksa

Strona główna / Miasto / Lubański Jarmark Bożonarodzeniowy

Organizator przyjmuje zgłoszenia

Lubański Jarmark Bożonarodzeniowy

Lubański Jarmark Bożonarodzeniowy

Foto: ŁCR

Coraz bliżej święta! Promocja jarmarków ruszyła pełną parą. Wystawcy już w gotowości z kalendarzami w dłoniach planują swój udział. Zapraszamy zatem do Lubania!

Na pogranicznej mapie jarmarkowych imprez znajdujemy się w samym centrum świątecznych wydarzeń. Jesteśmy na wyciągnięcie ręki od stolicy Dolnego Śląska, niemieckiej Saksonii czy południowych Czech.

Świąteczny jarmark zaplanowaliśmy na 22 grudnia 2017 r., czyli ostatni piątek przez Wigilią. Startujemy o godz. 14.00 i pozostaniemy na rynku we wspaniałej scenerii do późnych godzin popołudniowych. Nasz jarmark ma długą tradycję. Przyjął się wśród gości i mieszkańców jako najlepsze miejsce zakupu smakołyków, ozdób świątecznych i oryginalnych podarków. Przyciągamy na rynek także niepowtarzalnym świątecznym klimatem. Tworzy go oprawa muzyczna – występy dzieci i lokalnych grup oraz finalny koncert kolęd w gwiazdorskim wykonaniu, a także przysmaki, prowadzone przez organizatora warsztaty rękodzielnicze i atrakcje dla dzieci.

Przedsiębiorcy, artyści, stowarzyszenia i grupy, które chcą znaleźć się w gronie wystawców, mają czas na zgłoszenie się do 30 listopada. Wystarczy wysłać wypełniony formularz zgłoszeniowy na adres poczty elektronicznej [email protected] lub złożyć osobiście w Informacji Turystycznej w Lubaniu przy ul. Brackiej 12.

Termin: 22 grudnia (piątek) 2017 r., start. godz. 14.00
Miejsce: lubański rynek
Koszt udziału: jednorazowa opłata 20,00 zł, podłączenie do prądu 10,00 zł.

Z opłat zwolnione są placówki oświatowe i stowarzyszenia mające siedzibę w Lubaniu.

Pytania proszę kierować mailowo na adres [email protected] lub telefonicznie pod numerem 75 722 25 41.

Organizatorami wydarzenia są Miasto Lubań, Łużyckie Centrum Rozwoju oraz Miejski Dom Kultury.

Załączniki
Karta zgłoszenia-Jarmark Bożonarodzeniowy w Lubaniu 2017.doc
Karta zgłoszenia-Jarmark Bożonarodzeniowy w Lubaniu 2017.pdf

Autor: ŁCR
comments powered by Disqus