Piątek, 23 marca 2018r.

Imieniny: Pelagii, Oktawiana, Feliksa

Strona główna / Miasto / Wybierz kamerkę

Głosowanie zakończone

Wybierz kamerkę

Wybierz kamerkę

Foto: ŁCR/red.

Na Kartingach, a może w parku przy ulicy Kombatantów? Dziś do godziny 15.00 lubanianie mieli możliwość wskazać miejsce, w którym powinna pojawić się kamera. Wkrótce podamy wyniki głosowania.

Głosowanie zakończone, wkrótce podamy wyniki.

Monitoring miejski rośnie w siłę. W najbliższym czasie w przestrzeni miejskiej pojawią się cztery dodatkowe kamery. Lokalizacje nie zostały jeszcze wybrane. Samorząd zastanawia się nad umieszczeniem kamer w następujących miejscach:
- ul. Działkowa (Kartingi)
- ul. Kopernika/ul. Fabryczna/Fabryczna Osiedle
- ul. Tkacka/ ul. Rataja/ ul. Graniczna
- ul. Kombatantów/ul. Izerska
- ul. Bankowa/ul. Armii Krajowej
- ul. Leśna

Na Facebooku ruszyło głosowanie, w którym mieszkańcy mogą wyrazić swoje zdanie na temat proponowanych lokalizacji oraz zaproponować własne. Zasady głosowania są proste. Na facebok`owym fanpage`u Lubię Lubań oraz eLuban wystarczy zalajkować zdjęcie konkretnej lokalizacji. Dodatkowe miejsca zgłaszać można w komentarzach. Propozycja, która zdobędzie najwięcej głosów również zostanie wzięta pod uwagę. W ten sposób o tym gdzie ostatecznie zamontowane zostaną cztery kamery monitoringu zdecydują głosy mieszkańców.

Głosować można na: FB Lubię Lubań oraz FB eLuban.

Uwaga. Lokalizacje przedstawione na zdjęciach dotyczą miejsc proponowanych przez samorząd, ale są tylko fotografiami poglądowymi. Nie jest powiedziane, że kamera zostanie zamontowana dokładnie w tym miejscu na danej ulicy.

Poniżej lokalizacje dotychczas zamontowanych kamer monitoringu.

Autor: ŁCR/red.
comments powered by Disqus