Niedziela, 20 maja 2018r.

Imieniny: Bazylego, Bernardyna, Aleksandra

Strona główna / Miasto / Stwórzmy wspólnie „DAR” 2018

Zaproszenie dla organizacji

Stwórzmy wspólnie „DAR” 2018

Stwórzmy wspólnie „DAR” 2018

Foto: Organizator

Stowarzyszenie P-ZFST „Pogranicze” i Łużyckie Centrum Rozwoju zapraszają organizacje pozarządowe (stowarzyszenia, fundacje, kluby) i grupy nieformalne z Lubania oraz powiatu lubańskiego do współtworzenia Dnia Aktywnej Rodziny „DAR” – edycja 2018. Deklaracje udziału można składać do 31 stycznia.

„DAR” - pozarządowy festyn, realizowany przez organizacje we współpracy z Miastem Lubań, wpisał się już na stałe w kalendarz lokalnych wydarzeń, zyskując z roku na rok co raz więcej uczestników. Jest to wspólna impreza lokalnego środowiska pozarządowego, promująca działalność organizacji i grup z Lubania oraz powiatu lubańskiego. Podczas „DAR-u” bawią się wspólnie całe rodziny. Jest to świetna okazja do spotkania się ze społecznikami oraz bliższego poznania ich pasji i działań. Program animacyjny podczas festynu jest współorganizowany przez jednostki miejskie. Program na scenie wspierają zaś licznie szkoły i przedszkola. Podczas „DAR-u” prezentuje się każdorazowo ok. 20 lokalnych organizacji i grup.

Organizacja festynu w roku 2018 została zaplanowana na niedzielę 17 czerwca. Uczestnictwo jest dla organizacji bezpłatne. Warunkiem jest aktywny udział także w przygotowaniach do festynu, które rozpoczną się już w lutym.

Deklaracje udziału w Dniu Aktywnej Rodziny „DAR” 2018 można składać do 31 stycznia br. do Lokalnego Inkubatora Organizacji Pozarządowych w Lubaniu, osobiście w godzinach jego pracy lub drogą mailową.

KONTAKT:
Lokalny Inkubator Organizacji Pozarządowych przy Stowarzyszeniu Południowo-Zachodnie Forum Samorządu Terytorialnego „Pogranicze”
ul. Armii Krajowej 30,
59-800 Lubań (parter, wejście od podwórza, obok szkoły językowej)
e-mail: [email protected]
tel. 696 256 420 (numer czynny wyłącznie w godzinach pracy: poniedziałek – piątek 16:00 – 19:00)

Załączniki - 2018-DAR-deklaracja-udziału.doc 

Autor: Pogranicze
comments powered by Disqus