Wtorek, 22 maja 2018r.

Imieniny: Heleny, Wiesławy, Ryty

Strona główna / Miasto / Mobilny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Lubaniu

Mobilny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Lubaniu

Mobilny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Lubaniu

W ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego pracownik Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze będzie pełnić dyżur w Urzędzie Miasta Lubań – Łużyckim Centrum Rozwoju – 9 lutego 2018 r.

 

 

Podczas Mobilnych Punktów Informacyjnych, mających formę indywidualnych konsultacji bezpośrednich, można uzyskać informacje o możliwościach oraz o zasadach otrzymania dofinansowania z Funduszy Europejskich.

Konsultant przedstawi aktualne możliwości i kierunki wsparcia w ramach nowej perspektywy finansowej 2014-2020 zarówno dla osób fizycznych zamierzających założyć działalność gospodarczą, czy podnieść swoje kwalifikacje zawodowe jak i podmiotów gospodarczych, jednostek samorządu terytorialnego i ich jednostek organizacyjnych, organizacji pozarządowych, a także poinformuje do jakiej instytucji należy się zwrócić w przypadku ubiegania się o środki.

Konsultacje są bezpłatne. Na miejscu udostępnione zostaną bezpłatne materiały informacyjne.

Indywidualne konsultacje w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich odbędą się: 9 lutego 2018 r. ; w godz. od. 10.30 - 13.30 w Łużyckim Centrum Rozwoju w Lubaniu ; Rynek - Sukiennice 38; sala konferencyjna.

Serdecznie zapraszamy!

Aktualne informacje na temat organizowanych na terenie Dolnego Śląska Mobilnych Punktów Informacyjnych oraz konferencji, spotkań i szkoleń publikowane są na stronie www.rpo.dolnyslask.pl ; zakładka „wiadomości” – temat „szkolenia i konferencje”.

Autor: ŁCR
comments powered by Disqus