Czwartek, 19 lipca 2018r.

Imieniny: Wincentego, Wodzisława, Marcina

Strona główna / Miasto / Chcieli zapalić „trawkę”. Mieli pecha

Lubań

Chcieli zapalić „trawkę”. Mieli pecha

Chcieli zapalić „trawkę”. Mieli pecha

Foto: SM Lubań

Całkiem niedawno otwarty i udostępniony dla mieszkańców przy ulicy Staszica w Lubaniu tzw. „Zakątek Miłości”, szczególnie teraz w okresie wakacji cieszy się wysokim zainteresowaniem.

Całkiem niedawno otwarty i udostępniony dla mieszkańców przy ulicy Staszica w Lubaniu tzw. „Zakątek Miłości”, szczególnie teraz w okresie wakacji cieszy się wysokim zainteresowaniem. Klimat odpoczynku i relaksu tego miejsca dał się aż za bardzo poczuć dla trzech mężczyzn, którzy w dniu 25 czerwca br. umówili się na wspólne zapalenie skręta. Mężczyźni nieświadomi bycia w centrum uwagi operatora monitoringu miejskiego w najlepsze pozowali do zdjęć przy skręcie zielonego suszu.

Niezwłocznie zadysponowany na miejsce zdarzenia patrol Straży Miejskiej w Lubaniu po przeprowadzeniu czynności ujawnił u jednego z mężczyzn skręta z suszem koloru zielonego, który jak się potem okazało - był marihuaną. W związku z ujawnionym przestępstwem na miejsce wezwano patrol policji, któremu przekazano sprawcę oraz zabezpieczoną substancję zabronioną prawem.

20-letni mieszkaniec Lubania usłyszał już zarzuty. Trwa obecnie dochodzenie pod nadzorem prokuratora. Mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

Autor: SM Lubań
comments powered by Disqus