Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
piątek, 27 września 2024 11:28
ReklamaNeoPunkt Lubań sprawdź na Allegro

Pracownik pralni z umiejętnością szycia

Opis

Oferujemy
• stawkę dzienną 13,50 EUR brutto/h,
• zakwaterowanie zapewnione i opłacone przez Pracodawcę,
• polską umowę o pracę tymczasową – legalne zatrudnienie i ubezpieczenie na terenie Niemiec.

Obowiązki:
Praca w pralni przemysłowej – pomoc na hali oraz drobne naprawy krawieckie (przyszywanie guzików, zaszywanie małych dziur, doszywanie kieszonek) – w zależności od potrzeb Klienta.
Praca od poniedziałku do piątku.

Wymagania
• chęć do pracy,
• doświadczenie w pracy jako szwaczka/krawcowa,
• gotowość do pracy 2-zmianowej,
• zaświadczenie o niekaralności z Krajowego Rejestru Karnego.

KONTAKT: + 48 505 176 000

Podziel się

H HR
Kraków, małopolskie
+48505176000
Wyślij wiadomość
ReklamaZakład pogrzebowy ZGiUK Lubań
News will be here
ReklamaPowiat Lubań