Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
sobota, 26 października 2024 01:32
ReklamaNeoPunkt Lubań sprawdź na Allegro

Zatrudnimy pracownika na stanowisko TRAKTORZYSTY

Opis

Majątek Ziemski „OLSZYNA” Sp. z o. o. z siedzibą w Olszynie – Zakład Rolny Radostów Średni zatrudni osobę na stanowisko :
TRAKTORZYSTA
Wymagania:
- prawo jazdy kat. T
- dyspozycyjność
- umiejętność pracy w zespole
- doświadczenie w pracy przy obsłudze maszyn rolniczych
- doświadczenie zawodowe w rolnictwie będzie dodatkowym atutem.
Zakres obowiązków:
- obsługa maszyn rolniczych i inne prace w gospodarstwie rolnym,
- prace polowe.
Oferujemy:
- stabilne warunki zatrudnienia,
- umowę o pracę,
- możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
- zatrudnienie w firmie istniejącej od ponad 20 lat na rynku.
Więcej informacji pod numerem telefonu : 757221970, 604361345

Kategoria

Podziel się

Olszyna/Radostów Średni
757212243
Wyślij wiadomość
ReklamaZakład Pogrzebowy Hades S.C. 24/h 600451593, 781791731
ReklamaPowiat Lubań