Poniedziałek, 21 maja 2018r.

Imieniny: Wiktora, Kryspina, Tymoteusza

Strona główna / Olszyna / Zadała cios nożem w brzuch

Po raz kolejny pijana kobieta sięga po nóż

Zadała cios nożem w brzuch

Zadała cios nożem w brzuch

Foto: policja.pl

Można by rzec - czarny tydzień. Pijana kobieta, tym razem w Olszynie, sięgnęła po nóż i zadała cios, na szczęście rana nie była śmiertelna. Ranny mężczyzna przez niemal dobę leżał w łóżku bez pomocy lekarskiej.

Z relacji mieszkańców wynika, że w tej rodzinie alkoholowe ekscesy to codzienność – raz on, raz ona chodzili z popodbijanymi oczami – mówi nam mieszkaniec Olszyny.

Z nieoficjalnych informacji, do których dotarliśmy, wynika że do zdarzenia miało dość już w czwartek (11.08). Podczas sprzeczki kobieta sięgnęła po nóż i wbiła go swojemu partnerowi w brzuch. Ten przez niemal dobę pozostawał w domu licząc na to, że mu przejdzie. Kobieta w tym czasie nadal piła. Kiedy w piątek późnym popołudniem o sprawie została poinformowana policja,  kobieta była w stanie upojenia alkoholowego. Z kolei mężczyzna w stanie ciężkim został przewieziony do lubańskiego szpitala, gdzie przeszedł operację ratującą życie. Również nieoficjalnie dowiadujemy się, że w chwili obecnej jego stan jest ciężki, ale stabilny.

Kobieta trafiła do policyjnego aresztu, gdzie najprawdopodobniej spędzi kilka dni do czasu aż wytrzeźwieje i będzie mogła złożyć zeznania.

W ciągu ostatniego tygodnia to drugi przypadek, kiedy pijana kobieta sięgnęła po nóż. W nocy z soboty na niedzielę w Lubaniu zginął starszy mężczyzna, który próbował powstrzymać inną pijaną kobietę przed agresją wobec swojego partnera.

Autor: red.
comments powered by Disqus