Wtorek, 20 marca 2018r.

Imieniny: Klaudii, Eufemii, Maurycego

Strona główna / Oświata / Pisanki, Kraszanki, Wielkanocne Niespodzianki!

Akademia Malucha

Pisanki, Kraszanki, Wielkanocne Niespodzianki!

Pisanki, Kraszanki, Wielkanocne Niespodzianki!

10 kwietnia w Miejskim Domu Kultury w Lubaniu odbyło się wyjątkowe przedstawienie Małych Akademików pod tytułową nazwą „Pisanki, Kraszanki, Wielkanocne Niespodzianki”. Cała społeczność Akademii Malucha już od dłuższego czasu z wielkim zaangażowaniem przygotowywała się to tego nietuzinkowego wydarzenia. Na wielkanocny występ zostali zaproszeni Rodzicie, Dziadkowie, krewni przedszkolaków oraz znajomi i osoby zaprzyjaźnione z placówką.

Tematem wiodącym wspólnego spotkania były Wielkanocne Święta przedstawione w wiejskim klimacie. Na czas występu Akademia Malucha zamieniła się w wielką, wesołą farmę, której doglądała Gospodyni Pani Dyrektor oraz jej syn Karol. W rytm rozbrzmiewającej muzyki na scenie pojawiły się malutkie zajączki, które radośnie „kicały”. Następnie zacnych gości przywitały żółciutkie kaczuszki żywo kwaczące na akademickiej farmie. W wielkanocny klimat wprowadziły nas urocze Jeżyki – tańczące kwiatuszki zwiastujące wiosnę. Doskonałym występem artystycznym pochwaliły się również Pszczółki – w roli roztańczonych kur. Całości dopełnił występ najstarszych przedszkolaków, którzy pełnili w tym dniu rolę farmerów – współgospodarzy całego przedsięwzięcia. Wielką niespodzianką występu okazał się słodki poczęstunek świątecznych wypieków – przygotowany przez „Perfekcyjną Gospodynię wielkanocnego zamieszania”. 

Przedstawienie sprawiło wiele radości licznie przybyłym do Miejskiego Domu Kultury gościom. Szczere gratulacje i gorące brawa stały się szczególnym wyrazem uznania dla całej społeczności przedszkolnej. Dyrekcja Akademii Malucha składa serdeczne podziękowania wszystkim przybyłym gościom, wychowankom oraz pracownikom placówki za ten wyjątkowy dzień, który w radosnym sposób zbliżył nas do wyczekiwanych z niecierpliwością Świąt Wielkanocnych.

Autor: Akademia Malucha
comments powered by Disqus