Poniedziałek, 19 marca 2018r.

Imieniny: Józefa, Bogdana

Strona główna / Oświata / Niechaj słonko pięknie świeci, bo to święto wszystkich dzieci!

Akademia Malucha

Niechaj słonko pięknie świeci, bo to święto wszystkich dzieci!

Niechaj słonko pięknie świeci, bo to święto wszystkich dzieci!

Każdego roku miesiąc czerwiec rozpoczyna się w wyjątkowy sposób. Jest to przyjemny i radosny czas, który kojarzy się przede wszystkim z uśmiechem naszych pociech. Również teraz nie mogło być inaczej - Dzień Dziecka w Akademii Malucha okazał się prawdziwym świętem!

Mali Akademicy tego dnia zostali zaproszeni do "Chaty za wsią" w Radogoszczy, gdzie czekało na nich wiele atrakcji. Nasi milusińscy uczestniczyli w warsztatach ceramicznych, podczas których kształtowali umiejętność lepienia z gliny. Spotkali się z Panem Leśniczym i razem z nim wyruszyli na spacer po okolicznym lesie, aby zaobserwować "co w trawie piszczy...". Korzystając ze słonecznej pogody uczestniczyli w zabawach i pląsach organizowanych na świeżym powietrzu. Cudownym zakończeniem tego wyjątkowego spotkania był akademicki piknik z pysznym poczęstunkiem.

Natomiast najmłodsi wychowankowie Akademii Malucha ten dzień spędzili w przedszkolnym ogrodzie uczestnicząc w ciekawych zajęciach. W zabawie został wykorzystany pierwszy sprzęt sportowy zakupiony z pieniędzy uzbieranych na Rodzinnym Festynie. Wielkie piłki stanowiły dla naszych maluchów nie lada atrakcje! Żabki wybrały się również do kolorowej sali zabaw "Bajtuś". Wspólnie spędzony czas pozwolił przedszkolakom na prawdziwy wypoczynek i dobrą zabawę.

Z okazji Dnia Dziecka cała społeczność Akademii Malucha składa serdeczne życzenia wszystkim dzieciom - tym mniejszym i większym. Życzymy uśmiechu na twarzy, wesołej zabawy na co dzień i radosnego dzieciństwa trwającego do końca świata i o jeden dzień dłużej... :)

Autor: Akademia Malucha
comments powered by Disqus