Czwartek, 26 kwietnia 2018r.

Imieniny: Marzeny, Klaudiusza, Marii

Strona główna / Oświata / Po Akademii Malucha śmiech biega wesoły, wkrótce go zabierzecie ze sobą do szkoły…

Akademia Malucha

Po Akademii Malucha śmiech biega wesoły, wkrótce go zabierzecie ze sobą do szkoły…

Po Akademii Malucha śmiech biega wesoły, wkrótce go zabierzecie ze sobą do szkoły…

20 czerwca w Akademii Malucha odbyła się wyjątkowa i bardzo wzruszająca uroczystość - pożegnaliśmy naszych najstarszych wychowanków. W tym dniu zakończył się ich pierwszy, ale jakże ważny etap życiowej edukacji.

Grupa Biedronek - jak przystało na prawdziwych Akademików powitała przybyłych gości pocztem sztandarowym oraz hymnem przedszkola. Nie mogło również zabraknąć pokazu tradycyjnego poloneza. Przedszkolaki zaprezentowały krótki występ artystyczny, który był pełen wspomnień i refleksji związanych z życiem przedszkola. Podziękowaniom i gratulacjom nie było końca. Nasi tegoroczni absolwenci spisali się na medal. Są gotowi przekroczyć szkolne progi... :)

Mamy jednak nadzieję, że Biedroneczki nie raz w myślach powrócą do kolorowych przedszkolnych wspomnień, a póki co pozostają nam słowa: "W jednym uścisku złączmy dłonie. Niech wszystkie Panie przyjdą też. I tak się wspólnie pożegnamy, przedszkola nadszedł kres...".

Dyrektor Akademii Malucha życzy wszystkim przyszłym uczniom wielu przyjaciół, cudownej zabawy w odkrywaniu kolejnych "zakamarków wiedzy" i ogromnej radości z bycia uczniem. :)

Autor: Akademia Malucha
comments powered by Disqus