Środa, 20 czerwca 2018r.

Imieniny: Diny, Bogny, Florentyny

Strona główna / Oświata / Nowa dyrektor w "Adasiu"

Dziś rozstrzygnięto konkurs

Nowa dyrektor w "Adasiu"

Nowa dyrektor w

Foto: eLuban.pl

Niecałe dwa miesiące temu konflikty w lubańskim Mickiewiczu były głównym tematem społecznej dyskusji. Na forach społecznościowych i naszej stronie, swój głos w tej sprawie zabierali nie tylko uczniowie, rodzice i absolwenci. Temat wywołał ogromne emocje, bo dobro szkoły leży na sercu wszystkim mieszkańcom. Zgodnie z obietnicą wracamy do tematu, gdyż od dziś ZSP im. A. Mickiewicza w Lubaniu ma nową dyrektor.

Wybór nowego dyrektora placówki podyktowany był kończącą się kadencją. Do konkursu na dyrektora ZSP im. Adama Mickiewicza przystąpiło czterech kandydatów: Pani Marta Czarniecka, Pan Paweł Śliwiński, Pani Maria Narkiewicz i Pani Renata Czuj. Dwunastoosobowa komisja konkursowa wyłoniła nowego dyrektora w drodze głosowania. Jak dowiadujemy się nieoficjalnie, głosy członków komisji rozłożyły się następująco: Pan Paweł Śliwiński otrzymał jeden głos, Pani Marta Czarniecka dwa głosy, natomiast Pani Renata Czuj 9 głosów.

Zapytaliśmy nową dyrektor o wizję szkoły i o pierwsze wrażenia - Chciałabym przede wszystkim podziękować wszystkim osobom, które pozwoliły mi stworzyć koncepcję pracy szkoły, wszystkim osobom, które mnie wspierały, bo to była naprawdę ogromna rzesza. Przy tym wielkim wsparciu, wierzę że wspólnymi siłami jesteśmy w stanie osiągnąć naprawdę wiele. Dziękuję za ten kredyt zaufania, z którego będę starała się wywiązać. Zdaję sobie sprawę, że oczekiwania wobec mojej pracy będą wysokie, ale jestem przekonana, że przy takiej motywacji pozytywnej nauczycieli i uczniów, wszystko jest do zrobienia. Nie chodzi o rewolucje w szkole, ale o proces, który będzie przynosił korzyści nam wszystkim, całemu środowisku lokalnemu.- podsumowuje nowa dyrektor ZSP im. A. Mickiewicza w Lubaniu, Renata Czuj.

Autor: red.
comments powered by Disqus