Czwartek, 22 marca 2018r.

Imieniny: Katarzyny, Boguslawa

Strona główna / Oświata / Talent Show 2017

Wideo i fotogaleria

Talent Show 2017

Talent Show 2017

Foto: GB/eLuban.pl/kowalfoto

Jak co roku uczniowie lubańskiego Mickiewicza spotkali się, aby wyłonić najbardziej utalentowanego ucznia szkolnej społeczności. Okazją do tego był organizowany po raz ósmy szkolny Talent Show. Był śpiew, taniec i masa pozytywnej energii.

W tegorocznej edycji na scenie pojawiło się najwięcej uczestników. - Dzieci są niezwykle uzdolnione, trzeba umieć je tylko wyszukać i zrobiliśmy to. Dzięki temu, że młodzież czuje się doceniona, chciana i czuje że wyeksponujemy ich talent najlepiej jak potrafimy, zgłasza się do nas – mówi organizatorka szkolnych Talent Show - W tym roku mieliśmy naprawdę rekordową liczbę chętnych, bo aż 18 osób. Jak na społeczność szkolną, która liczy 500 osób to ewenement.

Występy sceniczne zostały zdominowane przez artystów śpiewających, ale nie zabrakło też tancerzy, którzy prezentowali własne układy choreograficzne. Miłą odskocznią był pokaz sztuk walki czy pozakonkursowy występ lubańskiej grupy tancerzy ognia Prototype Group. Ci, ze względu na warunki, swój pokaz wykonali przy użyciu świateł LED.

Występy zgromadziły kilkuset osobową widownię, która bardzo emocjonalnie reagowała na występy kolegów i koleżanek. Młodzież w tym roku niemal zupełnie odeszła od scenicznych „wygłupów” i postawiła na profesjonalizm, co po występach podkreślali jurorzy.

Ostatecznie jury przyznało:
I miejsce - Aleksandra Mikołajczyk
II miejsce - Aneta Przybyła
III miejsce - Aneta Pinkowicz

W głosowaniu SMS Nagrodę publiczności otrzymał Jan Czujkowski
Nagrodę szkolnej firmy ADAŚ otrzymała Joanna Tumilewicz

Zapraszamy do obejrzenia naszej fotogalerii z wydarzenia oraz prześledzenia filmów z transmisji na żywo, którą prowadziliśmy w mediach społecznościowych. Ze względu na awarię aplikacji występu jednej z uczestniczek nie udało się nam zarejestrować.

Autor: red
comments powered by Disqus