Niedziela, 20 maja 2018r.

Imieniny: Bazylego, Bernardyna, Aleksandra

Strona główna / Oświata / Bal Sympatyków Mickiewicza

Bal Sympatyków Mickiewicza

Bal Sympatyków Mickiewicza

Już 3 lutego przyjaciele i dyrekcja lubańskiego "Adasia" zapraszają na bal. Niby nic nadzwyczajnego, a jednak. Doskonałe menu w przyjaznych wnętrzach, okraszone dobrą zabawą to sposób na zgromadzenie środków na zakup pomocy dydaktycznych.

Serdecznie zapraszamy na Bal Sympatyków Mickiewicza. Liczymy na to, że nasz pomysł cieszył się będzie szerokim odbiorem i że wspólnie będziemy się wspaniale bawić. Nie mamy zbyt szerokich możliwości w pozyskiwaniu dodatkowych funduszy, a potrzeby są spore. Zebrane kwoty chcemy przeznaczyć na doposażenie szkoły, wzbogacenie zaplecza dydaktycznego, wsparcie uczniów i ich rozwoju. - zaprasza Renata Czuj, dyrektor ZSP im. A. Mickiewicza w Lubaniu.

Wszystkich, którzy czują się związani i pragną wesprzeć lubańskiego „Mickiewicza” zapraszamy 3 lutego do Hotelu Tęczowa. W programie oczywiście doskonałe menu, dla gości zagra DJ Maciej Wowk z Muzycznego Radia, przewidziano również licytacje, quizy i niespodzianki. Jeżeli nie możecie przybyć, a chcecie wesprzeć szkolną inicjatywę to zostańcie sponsorami. Szkoła z wdzięcznością przyjmie gadżety, talony na usługi, rękodzieło czy inne loteryjne fanty.

Zapraszamy!

 

Autor: red.
comments powered by Disqus