Poniedziałek, 19 marca 2018r.

Imieniny: Józefa, Bogdana

Strona główna / Powiat / Stypendia dla najzdolniejszych

Powiat Lubań

Stypendia dla najzdolniejszych

Stypendia dla najzdolniejszych

Foto: Powiat Lubań

Podczas Sesji Rady Powiatu Lubańskiego starosta Walery Czarnecki wraz z przewodniczącą rady Teresą Dutkiewicz – Kozań uhonorowali najzdolniejszych uczniów szkół, których organem prowadzącym jest powiat. Stypendia wręczone zostały nie tylko za osiągnięcia dydaktyczne, ale również za te sportowe oraz artystyczne.

Starosta Walery Czarnecki złożył gratulacje najzdolniejszym uczniom powiatu za ich osiągnięcia w roku szkolnym 2016/2017, życząc dalszych sukcesów i pozostania w gronie najzdolniejszych.

W gronie wyróżnionych uczniów w roku szkolnym 2016/2017 znaleźli się: Aleksandra Wiktoria Stolarczyk oraz Tomasz Długosz z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Adama Mickiewicza w Lubaniu, Aleksandra Giedrys i Klaudia Pełka z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu, Klaudia Sikorska z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Lubaniu, Maria Tchórz ze Szkoły Muzycznej I st. im. Oskara Kolberga w Lubaniu oraz Adrian Orzechowski ze Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Lubaniu.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów.

Autor: Powiat Lubań
comments powered by Disqus