Czwartek, 22 marca 2018r.

Imieniny: Katarzyny, Boguslawa

Strona główna / Region / Nożem zaatakował kolegę

Poszło o dziewczynę? AKTUALIZACJA

Nożem zaatakował kolegę

Nożem zaatakował kolegę

Foto: pixabay.com

Dziś, w jednej ze zgorzeleckich szkół średnich, doszło do przepychanki nastolatków. Jeden z nich użył noża.

W zgorzeleckim "Górniku" doszło do niebezpiecznego zajścia, z udziałem dwóch szesnastolatków. Jeden z nich ugodził drugiego nożem. Chłopcy uczęszczają do tej samej klasy. Do zdarzenia miało dojść w czasie lekcji. Losem napastnika zajmie się sąd rodzinny.

Jak informuje zgorzelecka policja, do zdarzenia doszło w wyniku nieporozumienia. Nastolatek, który został zaatakowany, nie odniósł poważniejszych obrażeń. Obaj trafili do szpitala, ze względu na okoliczności zdarzenia. Policja wyjaśnia szczegóły zdarzenia.

Nieoficjalnie wiadomo, że przyczyną sprzeczki, mogła być dziewczyna.

AKTUALIZACJA

W sprawie incydentu w szkole, skontaktowaliśmy się z kuratorium, które zapewnia, że w szkole zostaną podjęte czynności kontrolne.

- Podejmiemy czynności kontrolne w szkole. Dyrektor szkoły przekazał nam informacje o podjętych działaniach – zapewnieniu bezpieczeństwa uczniom uczestniczącym w zdarzeniu, pomocy psychologicznej uczniom-świadkom zdarzenia, nawiązaniu kontaktu z poradnią psychologiczno-pedagogiczną, poinformowaniu rodziców i odpowiednich służb - informuje Krystyna Kaczorowska z Kuratorium Oświaty we Wrocławiu.

Autor: Zinfo.pl
comments powered by Disqus