Piątek, 20 kwietnia 2018r.

Imieniny: Czesława, Agnieszki, Mariana

Strona główna / Region / Głosujemy na Karkonoskie Tajemnice

7 Nowych Cudów Polski

Głosujemy na Karkonoskie Tajemnice

Głosujemy na Karkonoskie Tajemnice

Karkonoskie Tajemnice – magiczne miejsce, którego współtwórcą jest artysta Dariusz Miliński, biorą udział w 7 edycji plebiscytu na 7 Nowych Cudów Polski - National Geographic. Zagłosuj i wygraj cenne nagrody.

Plebiscyt trwa do 31 sierpnia 2017 roku. Wystarczy wejść na stronę 7cudow.national-geographic.pl i kliknąć w Karkonoskie Tajemnice. Głosując bierzesz udział w losowaniu nagród - 20 x półroczna prenumerata czasopisma National Geographic, Traveler - 10 x zestaw książek National Geographic. 

Czym są Karkonoskie Tajemnice?
Na stronie internetowej tego magicznego miejsca czytamy: Dla każdego z Was przygotowaliśmy wyjątkową, jedyną w swoim rodzaju wędrówkę. Poznacie zaaranżowane w przestrzeni, przez artystów światowej sławy, historie, legendy oraz podania, które wyrosły z karkonoskiej ziemi. Dzięki osiągnięciom współczesnych technologii, będziecie mieli okazję doświadczyć wszystkimi zmysłami magii i potęgi, która drzemie w Karkonoszach. W Karkonoskich Tajemnicach, poza lekcją historii oraz techniki otrzymacie prawdziwą lekcję życia w górach rządzonych przez czary i niezbadane zjawiska przyrody.
Karkonoskie Tajemnice zbudowane zostały w miejscu odkrycia wiekowego kostura Ducha Gór. Ten zdumiewający przedmiot wykopany został w dniu 26 marca 2011r. podczas prac budowlanych w Karpaczu. Przedmiot ten, który nazwano kosturem Ducha Gór, wywołał poruszenie wśród lokalnej społeczności, na internetowych forach oraz w innych mediach. Aktualnie eksponat zasilił zbiory Muzeum Karkonoskiego w Jeleniej Górze. Odnalezienie pradawnego kostura stało się motorem napędowym całej inwestycji. Bez chwili zastanowienia artyści tacy jak Dariusz Miliński wyrażali wolę współtworzenia projektu. Życzeniem twórców Karkonoskich Tajemnic jest poszerzenie świadomości ludności miejscowej oraz turystów w zakresie historii Karkonoszy.

Każdemu, kto jeszcze nie zwiedzał Karkonoskich Tajemnic gorąco polecamy to miejsce. A zanim się tam wybierzecie koniecznie zagłosujcie.

Autor: lwowecki.info
comments powered by Disqus