Sobota, 21 kwietnia 2018r.

Imieniny: Anzelma, Bartosza, Feliksa

Strona główna / Region / Audi A4 w ogniu

Świeradów-Zdrój

Audi A4 w ogniu

Audi A4 w ogniu

Foto: Mateusz Szumlas

W ostatnich dwóch dniach doszło do dwóch pożarów samochodów w regionie. W nocy z 7 na 8 stycznia paliło się Audi A4 w Gryfowie Śląskim, dziś nad ranem spłonęło Audi A4 na ulicy Kopernika w Świeradowie-Zdroju.

Lwówecka policja nie udziela informacji w sprawie gryfowskiego pożaru. Oficer prasowy policji w Lwówku Śląskim, asp. szt. Mateusz Królak mówi, iż na chwilę obecną prowadzone są czynności, które mają ustalić okoliczności zdarzenia. Nie wiadomo także czy pojazd został podpalony – a takie głosy pojawiły się w internecie tuż po pożarze – czy doszło do samozapłonu. 

Około 6. rano w dniu 9 stycznia 2018 roku na ulicy Kopernika w Świeradowie-Zdroju spłonęło Audi A4 cabrio. Oficer Prasowy KPP w Lubaniu, asp. Magdalena Juźwicka wyjaśnia, że ze wstępnych informacji wynika, iż pojazd został zgłoszony jako kradziony na terenie Niemiec. Z auta przed pożarem zdemontowane zostały koła.

Jedną z prawdopodobnych przyczyn pożaru jest tu podpalenie, ale policja będzie mogła to potwierdzić dopiero po ekspertyzie biegłych.

Autor: lwowecki.info
comments powered by Disqus