Poniedziałek, 19 marca 2018r.

Imieniny: Józefa, Bogdana

Strona główna / Rozmaitości / Tłumy na czwartkowym seansie

KONKURS - do zgarnięcia wejściówki!

Tłumy na czwartkowym seansie

Tłumy na czwartkowym seansie

Lubańskie kino Wawel wróciło do łask mieszkańców. Tanie czwartki przyciągają na seanse nawet kilkaset osób, a przed kinem ustawiają się kolejki jak za dawnych lat. Dla fanów filmów akcji mamy podwójne zaproszenie na granych od dziś „Szybkich i Wściekłych”.

Od listopada ubiegłego roku lubańskie Kino Wawel na powrót zdobywa serca mieszkańców Lubania. Jak mówi w rozmowie z eLuban.pl Ryszard Dziubka, kierownik kina Wawel „W trakcie weekendów na seansach frekwencja jest przyzwoita, hitem jednak są tanie czwartki, kiedy cena biletu na film 2D wynosi 11zł. Wczoraj na ostatnim seansie bajki „Dzieciak rządzi” było 150 osób. Takie kolejki zdarzają się jedynie przed hitowymi produkcjami.”

KONKURS

Aby zdobyć darmową, dwuosobową wejściówkę wystarczy odpowiedzieć prawidłowo na pytanie konkursowe i dziś do godziny 13 (piątek 12.05.2017) wysłać na redakcyjną pocztę maila z prawidłową odpowiedzią. Po godzinie 13 wylosujemy zwycięzcę.

Pytanie konkursowe:
Która część hitu "SZYBCY I WŚCIEKLI" będzie od dziś wyświetlana w kinie "WAWEL" ?
Odpowiedzi prosimy wysyłać na adres : [email protected]

Aktualizacja

Dziękujemy za udział w konkursie, otrzymaliśmy naprawdę wiele maili. Pytanie nie było trudne więc zdecydowana większość odpowiedzi była prawidłowa. Dziękujemy.
Panią , która wygrała poinformowaliśmy o tym fakcie.

Wkrótce kolejny konkurs, do rozdania będą wejściówki na koncert zespołu Weekend, który odbędzie się 19 maja w zgorzeleckim klubie Kosmos.

 

Autor: red
comments powered by Disqus