Poniedziałek, 19 marca 2018r.

Imieniny: Józefa, Bogdana

Strona główna / Rozmaitości / Koncert zespołu Weekend

Konkurs, do zgarnięcia wejściówki

Koncert zespołu Weekend

Koncert zespołu Weekend

Foto: Organizator//Zinfo.pl

Już w najbliższy piątek (19.05) w zgorzeleckim klubie Kosmos wystąpi zespół WEEKEND. Dla naszych czytelników przygotowaliśmy darmowe wejściówki na koncert gwiazdy DISCO POLO.

Grupa WEEKEND powstała w 2000 roku w Sejnach. Liderem zespołu jest Radosław Liszewski, ale nie tylko wokalista oczaruje was swoim głosem. Zespół posiada również sekcję taneczną, którą tworzą Adam Łazowski oraz Bernard Mikulski.

WEEKEND ma na swoim koncie wiele nagród oraz wyróżnień, m.in. za najlepszy występ w roku 2003 i 2010 oraz nagrodę Burmistrza Miasta w 2012r. na festiwalu Disco polo i Dance w Ostródzie. Są autorami wielu znanych piosenek, np. „ Za miłość mą”, „Jesteś zajebista”, „Ona tańczy dla mnie”. Dziesiątki z nich wpisało się już do kanonu polskiej muzyki tanecznej.

Wszyscy miłośnicy zespołu będą mieli okazję zobaczyć Weekend na żywo już w piątek, 19 maja w zgorzeleckim klubie KOSMOS.

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy trzy podwójne wejściówki na piątkowe wydarzenie. W związku z tym zapraszamy do udziału w zabawie. Aby wziąć w niej udział wystarczy publicznie udostępnić post konkursowy, a w komentarzu pod postem napisać hasło WEEKEND.

Konkurs kończy się o godzine 18. 18 maja :)

Autor: red
comments powered by Disqus