Piątek, 23 marca 2018r.

Imieniny: Pelagii, Oktawiana, Feliksa

Strona główna / Rozmaitości / Okradli rozbite Audi

"Szabrownicy" z Lubania

Okradli rozbite Audi

Okradli rozbite Audi

Foto: eLuban.pl

„Ludzie sumienia nie mają. Nie dość, że człowieka dotknęło nieszczęście to jeszcze okradną.” Dzisiejszej nocy ktoś okradł rozbite Audi, pozostawione po wczorajszym wypadku.

Wiemy, że ten człowiek zawinił, ale i tak go szkoda. Jakby mało mu było nieszczęścia, przecież specjalnie tego nie zrobił – mówią mieszkańcy Pisarzowic.

Dzisiejszej nocy złodzieje wymontowali z auta co cenniejsze części. Ukradziono koła, nagłośnienie, elementy silnika, poduszkę powietrzną i wiele innych drobnych elementów. To nie pierwszy taki przypadek choć tu złodzieje musieli się obłowić. Podobny los spotkał rozbitego na ul. Sybiraków i pozostawionego Forda Mondeo. Z tego złodzieje wymontowali dosłownie wszystko, łącznie z silnikiem. Czy taki sam los spotka pozostawioną przy K30 TT-tkę?

Jak dowiedzieliśmy się w KPP w Lubaniu wczorajsze zdarzenie zakwalifikowano jako kolizję w wyniku której mężczyzna stracił prawo jazdy. Poinformowano nas również, że ten zobowiązał się usunąć rozbity pojazd.

Jeżeli nie zrobi tego w porę problemem będzie nawet zezłomowanie samochodu. Jak nas poinformowano w skupie aut w Radogoszczy - jeżeli waga auta będzie się różniła więcej niż 8% od wpisanej w dowodzie rejestracyjnym konieczna będzie dopłata za każdy brakujący kilogram w wysokości 1 złotego.

Autor: red.
comments powered by Disqus