Czwartek, 22 marca 2018r.

Imieniny: Katarzyny, Boguslawa

Strona główna / Rozmaitości / Amelia dostała ślizgawkę

Nie brakuje ludzi wielkiego serca

Amelia dostała ślizgawkę

Amelia dostała ślizgawkę

Foto: Mirek

Dwa dni temu pisaliśmy o małej Amelce, której złodziej ukradł z piaskownicy ślizgawkę z zabawkami. Wczoraj jeden z mieszkańców Lubania potwierdził, że wciąż nie brakuje ludzi wielkiego serca.

- Wczoraj na portalu aukcyjnych zobaczyliśmy, że ktoś z Lubania wystawił na sprzedaż ślizgawkę, która idealnie pasowała do piaskownicy przygotowanej dla małej Amelki - opowiada jeden z sąsiadów okradzionego dziecka. - Zadzwoniliśmy do sprzedawcy, aby ją kupić i umówić się na odbiór, bo nie dysponowaliśmy transportem – dodaje.

Jak się okazało po chwili rozmowy mężczyzna zorientował się, że chodzi o prezent dla okradzionego dziecka, o którym przeczytał na eLubaniu.

-Zadeklarował się, że to nie problem i z chęcią dostarczy ślizgawkę na Księginki. I tu rzecz najwspanialsza, kiedy przywiózł ślizgawkę nie przyjął za nią pieniędzy – opowiadają wzruszeni sąsiedzi – W imieniu Amelki bardzo mu dziękujemy, to wspaniałe że wciąż są tacy ludzie.

Skontaktowaliśmy się z darczyńcą, jest nim Wojciech Boniarczyk, który prowadzi sklep z wyposażeniem do sklepów na ul. Jeleniogórskiej w Lubaniu. Ten sprawę bagatelizował, podsumowując ją krótko „Moje córki już z tego wyrosły, ja się nie dorobię, a dziecko będzie się cieszyć”.

Również w imieniu redakcji dziękujemy za takie podejście do sprawy. Wychodząc z założenia, że wszystko co zasiejemy do nas wraca, zapewniamy złodzieja, że wróci i do niego. Tymczasem mała Amelka, z uśmiechem od ucha do ucha dokazuje na podarowanej ślizgawce.

Autor: red.
comments powered by Disqus