Środa, 20 czerwca 2018r.

Imieniny: Diny, Bogny, Florentyny

Strona główna / Rozmaitości / Dziki lokator w drukarce

Zobaczyła kabel, którego wcześniej tam nie było

Dziki lokator w drukarce

Dziki lokator w drukarce

Zdjęcie ilustracyjne

Foto: pixabay.com

Pracownica jednego z punktów usługowych w Lubaniu dokonała dziś zaskakującego odkrycia. Wszystko zaczęło się od sprawiającej problemy drukarki.

W jednym z punktów usługowych w Lubaniu drukarka to jedno z podstawowych narzędzi pracy. Urządzenie już w sobotę sprawiało problemy, co rusz zacinał się papier, jednym słowem nie szło normalnie pracować.

Dlatego w poniedziałek pracująca tam kobieta postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i zająć się drukarką. Niestety wykonywane standardowo czynności nie przyniosły oczekiwanych rezultatów. Ostatecznie skończyło się na telefonie do serwisanta, który przekazywał wskazówki jak dalej obchodzić się z „pacjentem”.

- Po rozsunięciu drukarki zobaczyłam w środku kabel, który mi nie pasował, raz że był zwinięty w kółko, a dwa że wcześniej go tam nie było – opowiada kobieta.

Po chwili stało się jasne, że drukarka ma dzikiego lokatora, który znalazł sobie ciepłe lokum. Tym sposobem drukarka stała się terrarium, w którym zamieszkał bliżej nieznany wąż.

Na pomoc przybyli niezawodni w takich przypadkach strażacy, którzy początkowo nie do końca dawali wiarę relacji lekko wystraszonej kobiety. Po dokładnych oględzinach i oni w końcu wypatrzyli gada, ten jednak nie zamierzał opuścić nowego lokum. Po różnego rodzaju próbach podjęto decyzję o siłowym rozwiązaniu sprawy i do drukarki przystąpiono z „breszką”.

Dopiero wówczas wyciągnięto zwierzę, które okazało się około 30 cm żmiją zygzakowatą. Gad został pochwycony i bezpiecznie wywieziony do lasów poza miejsca zamieszkiwane przez ludzi.

Niestety operacja dla drukarki skończyła się tragicznie, pacjent nie przeżył.

Autor: red.
comments powered by Disqus