Czwartek, 26 kwietnia 2018r.

Imieniny: Marzeny, Klaudiusza, Marii

Strona główna / Rozmaitości / Zostań wolontariuszem WOŚP!

Zostań wolontariuszem WOŚP!

Zostań wolontariuszem WOŚP!

Foto: Organizator

Zbliża się 26. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Rusza nabór wolontariuszy WOŚP. Rejestracja będzie trwała do 30 listopada. Czekamy na Ciebie!

Finał WOŚP odbędzie się w dniu 14 stycznia 2018, a jego celem będzie pozyskanie środków „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”.

Fundacja WOŚP zdecydowała o tym, by wyrównać szanse leczenia noworodków na podstawowych oddziałach neonatologicznych poprzez doposażenie ich w specjalistyczny sprzęt ratujący życie i zdrowie dzieci. Fundacja planuje pozyskać m.in. stanowiska do resuscytacji noworodków, nowoczesne inkubatory, aparaty do nieinwazyjnego wspomagania oddychania, pompy infuzyjne a także sprzęt diagnostyczny, jak chociażby specjalistyczne aparaty USG czy pulsoksymetry.

Minimalny wiek wolontariusza to 16 lat. Aby dokonać rejestracji wystarczy wejść na wolontariusze.wosp.org.pl i wypełnić formularz.

Rekrutacja online - wolontariusz ma możliwość zgłoszenia się za pomocą strony wolontariusze.wosp.org.pl i samodzielnego uzupełnienia formularza zgłoszeniowego. Osoby niepełnoletnie powinny poprosić opiekuna (rodzica) o pomoc i założenie konta opiekuna wolontariusza. Zgłoszenie do sztabu nie jest jednoznaczne z zostaniem wolontariuszem. Uwaga! Po wysłaniu zgłoszenia musisz udać się do Sztabu, aby potwierdzić dane, które zostały wpisane do formularza. Pamiętaj, że każdy Sztab ma ograniczoną liczbę miejsc, zgłoszenie niepotwierdzone może zostać odrzucone.

Siedziba lubańskiego sztabu:
Miejski Dom Kultury
ul. Kościuszki 4
E-mail kontaktowy: [email protected]
Telefon kontaktowy: +48 796 145 214

Zachęcamy do polubienia profilu na Facebooku facebook.com/WOSPLuban

Autor: WOŚP Lubań
comments powered by Disqus