Niedziela, 20 maja 2018r.

Imieniny: Bazylego, Bernardyna, Aleksandra

Strona główna / Rozmaitości / Co zrobić by widzieć nasze posty?

Zmiany na Facebooku

Co zrobić by widzieć nasze posty?

Co zrobić by widzieć nasze posty?

Foto: eLuban.pl

W ostatnim czasie dużo mówi się o zmianie polityki Facebooka wobec treści publikowanych przez marki i wydawców, czyli większość fanpage`ów, które kliknęliście, aby obserwować udostępniane przez nie treści. Według zapowiedzi Marka Zuckerberga będą one ograniczane na korzyść informacji zamieszczanych przez rodzinę i znajomych. W efekcie na swoich tablicach zobaczycie przede wszystkim kotki, papużki i roześmiane buźki dzieciaków. Aby wciąż pozostawać na bieżąco i wiedzieć co dzieje się w regionie podpowiadamy, gdzie kliknąć, aby eLubaniowe treści wciąż były dla Was widoczne.

Temat jest o wiele bardziej złożony niż zasygnalizowaliśmy we wstępie do artykułu. Generalnie chodzi o to, że dziś nasze Facebook`owe wall`e stają się coraz bardziej zaśmiecone i w związku z tym spędzamy na FB coraz mniej czasu, a przecież nie o to chodzi twórcy serwisu. Z nadejściem nowego roku Mark Zuckerberg zapowiedział zmiany, które mają być powrotem do korzeni. Wkrótce ten popularny serwis społecznościowy ma zostać „naprawiony” i ponownie służyć łączeniu ludzi.

W pierwszej kolejności zobaczymy mniej treści publikowanych przez marki biznesowe i media. Najbardziej widoczne staną się posty najczęściej udostępniane i komentowane przez znajomych użytkownika. Dodatkowo w wypadku nowo publikowanych materiałów algorytm Facebooka ma przewidywać, czy konkretna treść ma szansę na zdobycie znaczącego zaangażowania odbiorców. Jeśli uzna że tak, to artykuł czy film wideo uzyska odpowiednio wysoką pozycję.

W efekcie z Waszych tablic znikną informacje z regionu, które publikujemy na naszym eLubaniowym fanpage`u. Wprawdzie nie wrzucamy ich tam wiele, bo wszystko można znaleźć na naszej stronie www.eluban.pl, ale wiemy, że wielu z Was przyzwyczaiło się do tego i ma zaufanie do udostępnianych przez nas treści. Aby wciąż pozostawać na bieżąco i wiedzieć co dzieje się w regionie podpowiadamy, gdzie kliknąć, aby nasze informacje wciąż Wam się wyświetlały.

Wystarczy wejść na nasz eLubaniowy fanpage i zmienić ustawienia obserwowania. W tym celu rozwijamy zakładkę „Obserwowanie”.

 Następnie w sekcji „W twoich aktualnościach” zaznaczyć opcję „Wyświetlaj najpierw”

Gotowe! W ten sposób, będą Państwo otrzymywać powiadomienia o naszych nowych postach, co pozwoli być na bieżąco. Zachęcamy też do regularnego odwiedzania naszego serwisu www.eluban.pl,  bowiem na FB publikujemy jedynie część informacji.


Pozdrawiamy redakcja eLuban.pl

Autor: red.
comments powered by Disqus