Czwartek, 26 kwietnia 2018r.

Imieniny: Marzeny, Klaudiusza, Marii

Strona główna / Rozmaitości / Noworoczne podsumowanie eLuban

Twórz z nami eLuban.pl

Noworoczne podsumowanie eLuban

Noworoczne podsumowanie eLuban

Niedługo miną cztery miesiące od startu portalu eLubań, nie jest to długo jednak cieszy fakt, że coraz więcej osób wybiera nasz portal i za jego pośrednictwem śledzi co dzieje się w okolicy. Poniżej przedstawiamy kilka liczb ze statystyk strony oraz zapraszamy Was do współtworzenia portalu eLuban.pl

Staramy się na bieżąco informować Was o wszystkim co dzieje się tu i teraz. Nasze działania przynoszą już widoczne efekty. Na naszym Facebook’owym profilu „lubi nas” już ponad 1350 osób. Link do naszego portalu, po wpisaniu hasła "Lubań", zobaczyć można już na pierwszej stronie wyników wyszukiwania Google i szybko pniemy się w górę.

Naszą stronę od początku działalności odwiedziło 40500 unikalnych użytkowników. Z czego 13-to tysięczne grono, to czytelnicy którzy powracają do nas regularnie. W statystykach strony widzimy również skąd mamy najwięcej wejśc, Polska oczywiście zajmuje pierwsze miejsce jest to 90% wszystkich wizyt. Dalej w kolejności to Niemcy, Anglia, Stany Zjednoczone, Irlandia. Po kilkanaście wejść odnotowaliśmy z tak egzotycznych krajów jak Malezja, Australia, Japonia czy Afganistan. 

Cieszymy się, że coraz częściej dzwonicie bądź piszecie na kontakt, informując nas o wypadkach czy ważnych dla Was sprawach, dzięki czemu możemy szybko i rzetelnie informować o tych faktach szeroką rzeszę czytelników. 

Wiemy, że wielu spośród Was ma swoje pasje i zainteresowania, dlatego proponujemy Wam podążenie śladami ELIJOTA by na blogu zaprezentować je czytelnikom. Nie ważne czy interesuje Was lokalna historia, kuchnia, polityka, sport, a może coś zupełnie innego. Jeżeli nie boicie się tym dzielić – skontaktujcie się z nami.

Pamiętajcie - jesteśmy dla Was, i to od Was zależy w dużej mierze jak wyglądał będzie eLuban.pl

Autor: redakcja eLuban.pl
comments powered by Disqus