Piątek, 20 lipca 2018r.

Imieniny: Czeslawa, Hieronima, Małgorzaty

Strona główna / Rozmaitości / Mężczyzna namierzony przez Łowcę Pedofili pochodzi z Lubania

Mężczyzna namierzony przez Łowcę Pedofili pochodzi z Lubania

Mężczyzna namierzony przez Łowcę Pedofili pochodzi z Lubania

Foto: PrtScr z nagrania Krzysztofa Dymkowskiego

Dokładnie przed miesiącem, 12 marca w Siechnicach pod Wrocławiem, Krzysztof Dymkowski znany jako Łowca Pedofilów doprowadził do zatrzymania pochodzącego z Lubania 27-latka.

Według Krzysztofa Dymkowskiego mężczyzna, sądząc że rozmawia z 12-latką, umówił się na przytulanie i inne czynności seksualne. W pierwszej wersji mężczyzna zaproponował spotkanie we Wrocławiu, jednak około godziny 14. napisał, że to był jedynie żart. Kiedy Łowca Pedofili myślał, że mężczyzna się już uspokoił ten zaproponował spotkanie w pobliżu swojego zamieszkania przy ul. Jana Pawła w Siechnicach. 

Kiedy mężczyzna zorientował się, że to pułapka podjął próbę ucieczki. Mimo wezwań policjantów do zatrzymania nadal ją kontynuował. Jak pisze na swoim FB profilu Łowca Pedofilów – teren był tak obstawiony, że nie miał jak uciekać.

Jak informują nas czytelnicy eLuban.pl zatrzymany to pochodzący z Lubania 27-letni Paweł Cz.

O sprawę zapytaliśmy prokurator Małgorzatę Klaus, rzecznika prasowego Prokuratury Okręgowej we Wrocławiu.

Prokuratura Rejonowa w Oławie pod sygnaturą PRDS 584.2018 prowadzi postępowanie we wskazanej sprawie. W toku postępowania Pawłowi Cz. przedstawiono zarzut z art. 13 § 2. kk w związku z art. 200a § 2 kk. Wobec podejrzanego nie zastosowano środków zapobiegawczych. Za zarzucane mu przestępstwo kodeks karny przewiduje karę pozbawienia wolności do lat 3.

Jednym słowem zarzut sformułowany wobec 27-latka to składanie małoletniemu poniżej 15 roku życia propozycji obcowania płciowego, poddania się lub wykonania innej czynności seksualnej w zamiarze popełniania czynu zabronionego bez świadomości, że ten nie może dojść do skutku.

Tak o sprawie na swoim Facebook-owym profilu opowiadał Krzysztof Dymkowski, Łowca Pedofilów.

Autor: red.
comments powered by Disqus