Sobota, 24 marca 2018r.

Imieniny: Marka, Gabriela, Katarzyny

Strona główna / Sport / Gala Boksu dla Jasia

Już w najbliższą sobotę!

Gala Boksu dla Jasia

Gala Boksu dla Jasia

Foto: Organizator

Klub sportowy Bojan Boks po raz kolejny zaprasza na wielkie sportowe wydarzenie, tym razem okazją będzie III Turniej Bokserski o Puchar Starosty Lubańskiego. Turniej ten to również okazja do finansowego wsparcia małego Jasia Barana, który urodził się z wadą serca.

Już w najbliższą sobotę hala sportowa Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji będzie areną walk pięściarzy z całego Dolnego Śląska. Jak zapowiada trener, Wiesław Bojanowski spodziewać możemy się zawodników z dziewięciu klubów w tym z Czech i Niemiec.

- Planowane jest maksymalnie 30 walk. O godzinie 11. rozpoczną się przedwalki, w których zmierzą się najmłodsi zawodnicy. O godzinie 12. rozpocznie się sam turniej, który potrwa maksymalnie do godziny 16. Najważniejsze jednak jest to, że cały turniej odbywa się dla małego Jasia Barana, który urodził się z wadą serca – podkreśla trener Bojanowski.

Z pomocą wielu cudownych osób zdołaliśmy zebrać wspaniałe nagrody, które będą rozlosowywane podczas "Gali Boksu" w Lubaniu na hali MOSIR-u. Będą w sprzedaży ciasta, kawa i herbata oraz "cegiełki", z których później będziemy rozlosowywać nagrody – piszą organizatorzy zbiórki. Wszystkie zebrane pieniążki przekazane będą na konto Fundacji Serce Dziecka, której to Jaś jest podopiecznym.

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do przyjścia na III Turniej Bokserski o Puchar Strarosty Lubańskiego. Wstęp bezpłatny.

Autor: red.
comments powered by Disqus