Sobota, 24 marca 2018r.

Imieniny: Marka, Gabriela, Katarzyny

Strona główna / Sport / Bieg Gryfitów powraca do Gryfowa

Patronat medialny

Bieg Gryfitów powraca do Gryfowa

Bieg Gryfitów powraca do Gryfowa

Bieg Gryfitów 2016

Foto: Organizator

Już 3 czerwca w Gryfowie Śląskim odbędzie się kolejny Bieg Gryfitów. Organizatorzy zapraszają do zmagań na dystansach 10 i 21 km.

Po zeszłorocznej edycji trasa w oczach uczestników wydała się trudna, stąd też na plakatach pojawia się słowo "cross". Organizatorzy zadbali, aby emocje przeżyli nie tylko miłośnicy biegania. Na Państwa życzenie przy Biegu Gryfitów odbędzie się również marsz Nordic Walking. Miłośnicy jazdy na rowerze będą mogli natomiast sprawdzić się 4 czerwca w trakcie Rowerowego Crossu Gryfitów. Warto odwiedzić w ten weekend Gryfów Śląski, aby przekonać się, że Pogórze Izerskie potrafi dać w kość równie mocno, co bieganie lub jazda rowerem po Karkonoszach. Szczególnym wyznaniem jest trasa biegu na 21 km (wspólna dla półmaratonu i rowerowego cross`u), z jednej strony gwarantująca niezły wycisk, a z drugiej doznania estetyczne. W trakcie zawodów będzie okazja zobaczyć cały Zalew Złotnicki, wraz z imponującą zaporą rzeki Kwisy.

Jednocześnie z półmaratonem wystartuje również wyścig na 10 km oraz marsz Nordic Walking o długości 7,5km. Rowerowy Cross Gryfitów wystartuje w niedzielę.

Każdy z uczestników otrzyma pamiątkowy medal i koszulkę, a dla zwycięzców poszczególnych kategorii przewidziane są nagrody. Zapisy odbywają się za pośrednictwem strony internetowej czasomierzyk.pl.

Tutaj można zapisać się na poszczególne biegi i rajd rowerowy →

Tutaj na marsz Nordic Walking →

Prosimy o nie wnoszenie opłaty za marsz Nordic Walking na konto. Będzie możliwość opłacenia w przeddzień zawodów oraz w dniu biegu w biurze zawodów mieszczącym się w ratuszu.

Autor: organizator
comments powered by Disqus