Poniedziałek, 19 marca 2018r.

Imieniny: Józefa, Bogdana

Strona główna / Sport / Przygotowania do sezonu

Siatkówka UKS Lubań

Przygotowania do sezonu

Przygotowania do sezonu

Uczniowski Klub Sportowy Lubań - piłka siatkowa dziewcząt i chłopców rozpoczyna dziewiąty rok funkcjonowania. Piłka siatkowa cieszy się dużym zainteresowaniem w naszym środowisku. Oferujemy dzieciom i młodzieży treningi prowadzone przez profesjonalnych trenerów. Obecnie trwają przygotowania do sezonu 2017/18.

Zagramy w tym roku w lidze Młodziczek i Juniorek. Przed startem rozgrywek, drużyny wzięły udział w turnieju w Nowej Soli. Juniorki zajęły I miejsce (wygrały 8 meczy tracąc tylko jednego seta). Młodziczki zajęły 3 miejsce na 10 drużyn. To był bardzo udany sprawdzian przed rozpoczynającym się 15 października sezonem.

W turnieju udział wzięły : Magdalena Gajczyk, Agata Zelkowska, Paulina Jankowska, Sandra Grabowska, Konstancja Lis, Zuzanna Michalik, Vanessa Szylin, Amelia Wróbel, Zuzanna Wieczorek, Sylwia Maluga, Julia Figurska, Aleksandra Morawska, Katarzyna Kładnik, Alicja Kisiel, Julia Józwiak, Katarzyna Gelleta, Ida Wszoła, Alicja Grabowska, Martyna Atanowska, Klaudia Solecka, Katarzyna Ejkszto, Pola Tomiak.

Trenerami drużyn są Krzysztof Leszczyński i Ryszarda Leszczyńska. Od nowego roku szkolnego nasze drużyny trenują w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im A. Mickiewicza w Lubaniu. Dziękujemy Pani dyrektor Renacie Czuj, która umożliwiła naszej młodzieży treningi w odnowionej hali.

Informujemy, że aktualnie trwa nabór do sekcji siatkówki dziewcząt i chłopców, zapraszamy dzieci i młodzież na halę przy Ul. Łokietka 2 - Osiedle Piastów, ZSP im. Adama Mickiewicza w Lubaniu.

Wszelkie informacje pod numerem telefonu  514 521 782, www.szkolkasiatkowki.jimdo.com. Zapraszamy

Autor: RL
comments powered by Disqus