Środa, 25 kwietnia 2018r.

Imieniny: Marka, Jarosława, Wasyla

Strona główna / Sport / Pierwszy Krok Bokserski

Fotogaleria

Pierwszy Krok Bokserski

Pierwszy Krok Bokserski

Foto: Bojan Boks

W sobotę 03.02 w Lubaniu odbyła się kolejna edycja turnieju Pierwszy krok Bokserski. W trakcie imprezy stoczono 17 mocnych pojedynków. W turnieju wzięły udział kluby z Dzierżoniowa, Wałbrzycha, Żar, Ziębic, Lwówka Śląskiego, Legnicy oraz klub z Duchcov w Czechach.

Jednym z głównych pojedynków była walka Kamila Tran Thanh z doświadczonym Dawidem Gurtatowskim ”Jaskinia Lwa Ziębice”, który na co dzień szkoli się pod okiem trenera Piotra Wilczewskiego - mistrza Europy organizacji EBU, zdobywcy pasów WBF International oraz mistrza świata TWBA w wadze superśredniej. Obaj zawodnicy pokazali wysoki poziom walk, jednak to Kamil zdobył przewagę punktową wygrywając pojedynek.

Swój pojedynek wygrał też lubański zawodnik, Mateusz Urban pokonując zawodnika z Czech. Również znakomite umiejętności polazał Jacek Wilk z klubu Bojan Boks, który ostatecznie przegrał na punkty.

Pierwszy Krok Bokserski to impreza, która na stałe wpisuje się w kalendarz lubańskich zawodów - mówił trener Wiesław Bojanowski - tym samym pragnę podziękować wszystkim sponsorom, dzięki którym rozegranie zawodów było możliwe.

Kolejny turniej już w kwietniu!

Autor: Bojan Boks
comments powered by Disqus