Sobota, 18 sierpnia 2018r.

Imieniny: Ilony, Bronisława, Heleny

Strona główna / Sport / Policjant z Lubania na podium

Policjant z Lubania na podium

Policjant z Lubania na podium

Foto: KPP Lubań

Młodszy aspirant Robert Mucha z Komendy Powiatowej Policji w Lubaniu zajął III miejsce w Mistrzostwach Dolnego Śląska MTB w jeździe indywidualnej na czas. Trasa rowerowa rozpoczynała się w Gryfowie Śląskim i przebiegała przez Proszówką, Brzeziniec, a kończyła się metą na Górze Św. Anny przy Kaplicy Leopolda. W wyścigu rywalizowało łącznie 76 zawodników.

W Gryfowie Śląskim odbyły się Mistrzostwa Dolnego Śląska MTB w jeździe indywidualnej na czas na dystansie 11,5 km. Trasa rozpoczynała się w Gryfowie Śląskim i przebiegała przez Proszówkę, Brzeziniec, a kończyła się metą na Górze Św. Anny przy Kaplicy Leopolda. W mistrzostwach rywalizowało 76 zawodników. Jednym z nich był mł. asp. Robert Mucha, funkcjonariusz lubańskiej policji, na co dzień pełniący służbę w Wydziale Prewencji i Ruchu Drogowego.

Mł. asp. Robert Mucha stanął na podium w kategorii Master I zajmując III miejsce z czasem 29:24:41.

To nie pierwszy raz, gdy funkcjonariusz zajmuje czołowe miejsce w zawodach. W ubiegłym roku mł. asp. Robert Mucha uplasował się na trzecim miejscu wśród policjantów i otrzymał tytuł II v-ce Mistrza Polski w kolarstwie górskim szosowym.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Autor: asp. szt. Wojciech Jabłoński
comments powered by Disqus