Wtorek, 24 kwietnia 2018r.

Imieniny: Horacego, Feliksa, Grzegorza

Strona główna / Turystyka / Wyjdź tylko za próg własnych ograniczeń

Odkryj świat pieszo, z plecakiem lub w kajaku, poczuj zew natury

Wyjdź tylko za próg własnych ograniczeń

Wyjdź tylko za próg własnych ograniczeń

Wszyscy jesteśmy ludźmi z pasją, dla których góry i podróże stały się częścią życia, to nasza praca i świat, w którym z wyboru żyjemy.

Smak przygody, wyzwanie, kontakt z dziką przyrodą i satysfakcja z aktywnie spędzonych chwil to nasza dewiza. Wyjdź tylko za próg własnych ograniczeń, to wszystko czeka na Ciebie.
Nasza propozycja to spływy kajakowe i raftingi oraz wyprawy do różnych regionów w kraju i za granicą. Wchodzimy na uznane, utarte szlaki górskie, ale i wychodzimy poza nie... Pływamy po rzekach znanych i mniej znanych, gdzie prędzej można zobaczyć bobra niż człowieka.

W odpowiedzi na rosnące zainteresowanie aktywnym wypoczynkiem oferujemy imprezy łączące pasję do podróży z profesjonalną obsługą i organizacją.
Oferujemy wycieczki i rajdy górskie, obozy wędrowne, biwaki na łonie natury oraz zajęcia survival, na terenie całego kraju. Zimowe wycieczki na rakietach śnieżnych i biwaki zimowe. Spływy kajakowe oraz raftingi na rzekach Polski i Czech, jedno i wielodniowe. Trekkingi: w Gruzji, Armenii, Bułgarii i na Ukrainie oraz wyjazdy na Spitsbergen. 

Jesteśmy ludźmi z pasją, góry, woda i las to nasza domena. Doświadczenie jako firma, to niemal dekada na rynku turystycznym, ale tak naprawdę z turystyką górską związani jesteśmy już ponad 25 lat. Dysponujemy doświadczoną kadrą programową i instruktorską, w naszym gronie są zdobywcy wielu szczytów Arktyki, Alp i Kaukazu, są ratownicy GOPR, WOPR i ratownicy Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy, są Przewodnicy Sudeccy, Beskidzcy i Międzynarodowi Przewodnicy Górscy (IML) UIMLA, jak również instruktorzy Turystyki Kwalifikowanej – Rowerowej i Kajakarskiej, instruktorzy Nordic Walking, wspinaczki oraz kierownicy placówek wypoczynku dzieci i młodzieży. Wszyscy jesteśmy ludźmi z pasją, dla których góry i podróże stały się częścią życia, to nasza praca i świat, w którym z wyboru żyjemy.

Jeśli trudno ci podjąć decyzję, masz wątpliwości, chcesz poznać więcej szczegółów na temat górskich tras, spływów, trudności, sprzętu i atrakcji. Zadzwoń i porozmawiaj z nami. Nasi przewodnicy czekają na Twoje pytania.

Kontakt: Email: [email protected] Tel: 609 081 361, 693 213 175 FB: EXIT Turystyka i przygoda

Autor: EXIT Turystyka i przygoda
comments powered by Disqus