Poniedziałek, 21 maja 2018r.

Imieniny: Wiktora, Kryspina, Tymoteusza

Strona główna / Wywiady / Warto być z nami!

Wywiad

Warto być z nami!

Warto być z nami!

Katarzyna Czajkowska – pełnomocnikiem ds. rozwoju i rzecznik firmy INBAP

Rozmowa z Katarzyną Czajkowską – pełnomocnikiem ds. rozwoju i rzecznikiem firmy INBAP – inwestora centrum handlowo-komunikacyjnego Inbag w Lubaniu.

Już za chwilę, w czwartek drzwi dla klientów otworzy centrum INBAG. Czy wszystko jest już gotowe?
Na terenie naszej inwestycji trwają ostatnie prace wykończeniowe i porządkowe. Najemcy kończą też prace adaptacyjne oraz zatowarowanie w swoich lokalach. Postępy w pracach w ostatnich tygodniach widoczne były gołym okiem. Na czwartek z pewnością będziemy gotowi. Z niecierpliwością czekamy na naszych pierwszych klientów.

Jesteście firmą z długoletnią tradycją i wieloma zrealizowanymi projektami handlowymi. Czym inwestycja w Lubaniu wyróżnia się spośród innych przez was zrealizowanych?
Dla nas to już ósmy zrealizowany projekt handlowo-usługowy. Do tej pory otworzyliśmy większe i mniejsze galerie i centra handlowe ulokowane na terenie całej Polski - w Białej Podlaskiej, Skarżysku-Kamiennej, Tczewie, Starachowicach, Bartoszycach, Kwidzynie i Szamotułach. Obecnie, podjęliśmy realizacją kolejnych inwestycji – nowego obiektu w Białej Podlaskiej, w Cieszynie. Lada chwila rozpoczniemy także budowę kolejnego projektu pod marką Inbag - w pobliskiej i znanej mieszkańcom Bogatyni. Inbag w Lubaniu to jednak nie tylko centrum handlowe, ale także lokalne centrum komunikacyjne. Inwestycja powstała bowiem w miejscu dawnego dworca PKS. Przez lata kojarzyła się mieszkańcom Lubania i okolic z dworcem autobusowym. Już sama realizacja inwestycji w centrum miasta była dla nas dużym wyzwaniem. Tu dodatkowo, musieliśmy budowę połączyć z całorocznie funkcjonującym dworcem, obsługującym ponad sto kursów autobusowych dziennie. Było to wyzwanie zarówno dla nas, jak i dla operatora dworca i samych pasażerów. Z pewnością, dziś należą się w tym miejscu słowa podziękowania tym wszystkim, którzy w tym czasie odczuli niedogodności związane z budową.

Jak więc będzie wyglądała funkcja dworcowa?
Wyburzyliśmy i zbudowaliśmy dworzec niemalże od nowa. Powstały nowe, zadaszone wiaty przystankowe, udostępnimy także pasażerom wygodną poczekalnię. Operatorem dworca nadal pozostanie dobrze wszystkim znany przewoźnik - firma PKS Voyager. Wyrażamy nadzieję, że obiekt spełni oczekiwania mieszkańców Lubania i okolic, że z przyjemnością będą chcieli zrobić tu zakupy „po drodze” do pracy, domu, szkoły.

Jakie sklepy będą dostępne w Inbag?
Dwukondygnacyjny Inbag z parkingiem podziemnym posiada 16 lokali handlowo-usługowych, w których klienci znajdą m.in. market spożywczy, salon CCC, Martes Sport, księgarnię Matras, salon Pepco, sklep Diverse, drogerię Hebe, salon Neonet, salonik Trafika oraz inni, którzy otworzą swoje lokale w nieco późniejszym czasie. Nasz obiekt to lokalne centrum, które ma spełniać codzienne potrzeby zakupowe mieszkańców Lubania oraz okolic. Chcemy być blisko naszych klientów – z pewnością niejednokrotnie zaskoczymy ciekawymi wydarzeniami, koncertami, czy ciekawymi promocjami.

Jakie atrakcje czekają na mieszkańców w dniu uroczystego otwarcia?
Uroczyste otwarcie dla wszystkich zaplanowaliśmy już na najbliższy czwartek, na godz. 09.00. Rozpoczniemy od części oficjalnej z symbolicznym przecięciem wstęgi oraz tortem serwowanym dla wszystkich. Przez cały dzień na klientów będą czekały liczne atrakcje, specjalne promocje, słodkie poczęstunki, pokazy taneczne, ścianki wspinaczkowe, maskotki pneumatyczne, występny muzyczne, pokazy kulinarne z degustacją potraw przygotowanych przez Charlesa Daigneault, znanego kucharza z kulinarnego programu Master Chef. Wieczór uwieńczy występ Mateusza Guzowskiego, uczestnika The Voice of Poland oraz pokaz sztucznych ogni. Z pewnością warto być tego dnia z nami.

Autor: red.
comments powered by Disqus